Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Kapela Martians členů Mindwork a Between the Planets vydává první singl z připravovaného debutu 

Kapela MARTIANS, v jejíž řadách figurují členové Mindwork, Face The day,  Between the Planets a Elbe – tedy Martin Schuster a Martin „Spacosh“ Peřina,  připravuje na podzim vydání debutového alba.  

 MARTIANS je zatím na scéně stále poměrně nové jméno. Za sebou mají teprve dva  singly, z nichž druhý „Story of the End“ se nějakou dobu držel např. i v hitparádě Velká  Sedma na Radiu 1. Ještě letos však kapele vyjde plnohodnotné album, které se oproti  dříve vydaným singlům ustálilo převážně v hájemství alternative rocku. Album má  hudebně blízko spíše ke kapelám jako Radiohead, Steven Wilson, Sigur Ros, apod. 

Do vydání alba kapela plánuje uveřejnit několik singlů. První z nich „A Soul of New  Days“ si můžete poslechnout už teď. „Víc jak před 3 lety jsem s Martinem Spacoshem založil hudební projekt. Vzhledem k tomu, že jsme oba dost žánrově rozkročený, nebylo  na začátku jasný, jakým směrem se bude ubírat. A tak první náš song („Conjuring“) byl  experimentálně metalovej a druhej zase jemnej a zasněnej („Story of the End“). Deska,  ke které jsme se za tu dobu dopracovali, je nakonec rocková a zároveň křehká. A pokud  můžu soudit a nebude to znít moc domýšlivě, je na ní zachycena čistá láska k hudbě  obou z nás,“ uvádí na adresu prvního singlu Martin Schuster. 

Bubny na album nahrál zkušený Roman Vícha (Ewa Farna, Muff, atd), desku mixoval  Matouš Godík (Machinarium, Floex, Bratři Orffové, – 123 min, atd) a o grafickou stránku  se postaral Aleš Fulín, který stojí např. za grafikou pro kapelu Zrní. 

Zdroj a foto: Martians

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *