SOUTĚŽ: Vyhrajte autobiografii Bruce Dickinsona z Iron Maiden!

SOUTĚŽ UKONČENA!!! Autobiografii Bruce Dickinsona vyhrává Iveta K., Praha; Martina V., Praha a Erika M., Říčany u Prahy. Výhercům gratulujeme!

Soutěžte s naším magazínem Tojenzace.cz a nakladatelstvím Cosmopolis o tři knihy s názvem Co dělá tenhle knoflík! Autobiografie Bruce Dickinsona, měla původně vyjít při příležitosti koncertu Iron Maiden, jež byl plánován na 15. 6. v pražském Edenu. Přibližně 30 000 fanoušků, kteří pravidelně na koncerty Iron Maiden v České republice chodí, si bude muset na koncert ještě počkat, knihy se však dočkají. Ta totiž vyšla, přesně v den plánovaného koncertu, v nakladatelství Cosmopolis, které je součástí Nakladatelského domu GRADA.

 Jak říká sám Bruce: kdyby se něco stalo a nemohl by dál zpívat, život pro něj nekončí, protože on se nudit rozhodně nebude. V knize se totiž dozvíte nejen o jeho hudební kariéře a výhodách a úskalích života heavymetalové hvězdy, ale také o tom, jak se učil létat a získal pilotní licenci, o jeho vztahu k šermu a o boji s rakovinou.

Bruce je zábavný vypravěč, který nešetří vtipnými historkami ze života! Již přes třicet let je ikonou Iron Maiden. Ti vydali šestnáct studiových alb, prodali jich přes 100 miliónů a byli čtyřikrát nominováni na cenu Grammy. Nominaci za píseň El Dorado dokonce proměnili. Procestovali celý svět díky pětadvaceti divokým turné. Začali dokonce pro přesun používat vlastní leteckou linku Ed Force One, která je pojmenovaná po maidenovském maskotovi Eddiem, hubeném kostlivci, který Maideny doprovází už od začátku.

Soutěžní otázka: V jakém roce dostala kapela Iron Maiden cenu Grammy za nejlepší metalové vystoupení?
a) v roce 1991
b) v roce 2001
c) v roce 2011
d) v roce 2021
e) žádnou cenu nemají

Správnou odpověď zasílejte na mail soutez@tojesenzace.cz do 4.7.2021. Do předmětu uveďte Iron Maiden. Vyhrává 350., 450. a 550. správná odpověď. Výherce budeme kontaktovat emailem a výhru mu následně zašleme. Řídíme se GDPR a s Vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Zdroj a foto: Nakladatelský dům GRADA

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.