Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Křest klipu Bude líp Radima Flendera

V pražském klubu COCO bar se sešli známé osobnosti na křest nové písničky Radima Flendera s názvem Bude líp. Veselá a optimistická písnička lehce reaguje na nelehkou covidovou dobu. Jak nám autor přiznal, nejprve se trochu obával, aby to nevyznělo jako zlehčování a tak oslovil svou kolegyni Hanku Křížkovou s prosbou o posouzení.

Hance se písnička líbila a vnukla Radimovi myšlenku, oslovit s touto písní kolegy herce a zpěváky a nazpívat jí společně. Nápad padl na úrodnou zem a tak se v písni objevilo 20 herců a zpěváků, kteří společně píseň zazpívali, každý rovným dílem.

Křtem prováděl Petr Vojnar. Bohužel část protagonistů se pro pracovní vytíženost omluvila, ale i tak jsme mohli zahlédnout množství známých tváří a bylo vidět, že se dobře bavili. Samotné natáčení, bylo díky lockdownu komplikované a odehrávalo se podle pečlivě sestaveného harmonogramu, dle něhož se umělci střídali u Radima doma, aby nazpívali svůj part. Všichni tak učinili zcela nezištně.

Poté, co byl promítnut videoklip, sešli se všichni zúčastnění protagonisté na pódiu a klip pokřtili novinkou Apple sec, který se jistě stane hitem léta.

V klipu účinkují:
Zuzana Bubílková, Jiří Krampol, Jan Kříž, Bára Mottlová, Petr Kutheil, Radim Flender, Hanka Křížková, Zbyněk Fric, Ivana Chýlková, Marian Vojtko, Zdenek Hrubý, Martin Pošta, Felix Slováček, Zbyněk Polívka, Bára Kodetová, Lumír Olšovský, Ivana Jirešová, Marie Křížová, Peter Pecha, Elis Ochmanová, Genny Ciatty, Aneta Christovová.

Foto: Jaroslav Hauer

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *