Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

DětiSoutěžZábava

Letní soutěž s Cartoon Network

SOUTĚŽ UKONČENA!!! Letní balíček vyhrávají Daniel H., Praha; Miluška L., Praha-západ; Jirka V.; Praha; Adélka F.; Brno a Veronika P.; Černošice. Výhercům gratulujeme!

Soutěžte s naším portálem Tojesenzace a Cartoon Network o pět letních balíčků, které obsahují batoh, deštník, klíčenku a plyšového medvěda z pohádky Mezi námi medvědy (We Bare Bears).

Cartoon Network vyzývá české děti do boje proti změně klimatu pomocí webových stránek, které mají za cíl inspirovat a zapojit děti k malým krokům, díky kterým mohou výrazně přispět ke zdraví planety. Přijmeš výzvu “Staň se klimatickým šampionem” a přidáš se k postavám z oblíbených seriálů Gumballův úžasný svět, Craig od potoka a Mezi námi medvědy?

Iniciativa Cartoon Network Klimatičtí šampioni vznikla ve spolupráci se Světovým fondem na ochranu přírody. Centrem kampaně je mikrostránka, která nabízí bezpečné místo, kde se mohou děti dozvědět více o klimatických změnách a nechat se inspirovat dalšími dětmi z celého světa, které se rozhodly přispět k udržitelnosti a ochraně klimatu.

Speciálně navržené denní výzvy byly testovány dětmi a jsou vytvořeny tak, aby je motivovaly k malým změnám doma, ve škole i kdekoliv jinde.

Soutěžní otázka: Jak se jmenuje kvíz Klimatických šampionů s Craigem od potoka?
a) Kvíz o recyklaci
b) Kvíz Mýty o recyklaci
c) Kvíz Craigova recyklace

Nápovědu na soutěžní otázku naleznete na: https://cartoonnetworkclimatechampions.com/cs-cz

Stačí správně odpovědět na naši soutěžní otázku a mít trochu štěstí při losování.

Správnou odpověď zasílejte na mail soutez@tojesenzace.cz do 25.7.2021. Do předmětu uveďte Léto s Cartoon Network. Vyhrává 250., 350., 450., 550. a 650. správná odpověď. Výherce budeme kontaktovat emailem a výhru mu následně zašleme. Řídíme se GDPR a s Vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Zdroj a foto: Cartoon Network

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *