Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pitíZábava

Léto v Prazdroji 2021: Čtvrteční koncerty na nádvoří pivovaru a páteční filmové večery u Formanky v srdci Plzně   

Devět koncertů tuzemských rockových kapel, čtyři projekce domácích i světových filmových hitů, orosené pivo přímo od zdroje, chladivé nealko a neodolatelné speciality k zakousnutí… Letošní festival Léto v Prazdroji   nabídne všechno, co si během předcházejících sedmnácti ročníků Plzeňáci i návštěvníci západočeské metropole oblíbili.

18. ročník Léta v Prazdroji zve na oblíbené čtvrteční koncerty na nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj, které opět budou patřit říznému bigbítu: Brutus, Turbo, Extra Band revival, Odyssea, Zvlášňý škola, Vilém Čok a plzeňská kapela Burma Jones. Začíná se hned první prázdninový den a rozhodně je na co se těšit! Na zahnání žízně bude k dispozici nejen legendární plzeňský ležák, ale také čepované novinky z experimentálního minipivovaru Proud, který se zabydlel v budově bývalé elektrárny v areálu Plzeňského Prazdroje.

Filmové večery u Formanky jsou na programu každý srpnový pátek. Zahájí je 6. srpna životopisný film  Havel, následuje  francouzská komedie Co jsme komu zase udělali, veselo bude i s Bábovkami podle bestselleru Radky Třeštíkové a na závěr přijde bonbónek pro fanoušky DC universe – film Joker.

Podmínky konání Léta v Prazdroji 2021 upřesňuje Rudolf Šlehofer, manažer oddělení turismu Plzeňského Prazdroje: „U kapacity se budeme řídit aktuálně platnými nařízeními vlády. Prozatím počítáme s kapacitou dva tisíce osob na čtvrteční koncerty a sto padesát osob na letní kina u Formanky. Samozřejmě se budou dodržovat veškerá hygienická opatření. Veškeré aktuality budeme zveřejňovat na našich webových stránkách prazdrojvisit.cz.“

KONCERTY NA NÁDVOŘÍ PIVOVARU od 19 hodin
15. 7. Zvlášňý škola
22. 7. Odyssea
29. 7. Burma Jones
5. 8. Vilém Čok, Bypass
12. 8. Brutus
19. 8. Turbo
26. 8. Extra Band revival

LETNÍ KINO U FORMANKY od 21:30 hodin
6. 8. Havel
13. 8. Co jsme komu zase udělali?
20. 8. Bábovky
27. 8. Joker (v originálním znění s titulky)

Vstupné na Léto v Prazdroji 2021, hudební i filmové, je 50 korun. S ohledem na omezenou kapacitu doporučujeme zakoupit si vstupenky předem online na webu prazdrojvisit.cz.

Zdroj a foto: prazdrojvisit.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *