Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Finalisté Muže roku ladili formu. Co všechno museli kluci podstoupit?

Jen pár dní po představení konečné finálové dvanáctky 22. ročníku soutěže Muž roku, se všichni účastníci sjeli na soustředění do luxusního resortu Chateau Šanov nedaleko Rakovníka.

Prezident soutěže David Novotný se svým týmem připravil pro finalisty hodně nabitý program. Focení a módní přehlídka v oblecích firmy Koutný Prostějov, přehlídka v trenýrkách a prádle české značky STYX od Trenýrkárny, to vše doplněno brýlemi Optika Slavíková. K čemu finalisté potřebovali operační úbory od filmy Medilab ČR, necháme zatím zahalené tajemstvím. Mladí muži také prošli testem z angličtiny a svůj čas jim věnoval herec Jan Přeučil s dvouhodinovkou rétoriky. Nejvíce času věnovali finalisté nácviku choreografie pro finálový večer, který se koná 27. srpna v Náchodě.

Urostlí sympaťáci si veškeré hemžení kolem soutěže náležitě užívali. „Je to pro nás něco nového a neokoukaného. Ale parta je dobrá, jsme jeden tým, ubytování luxusní, hosté skvělí. Vyšlo i počasí, stihli jsme v Šanově i bazén a opalovačku,“ nechali se slyšet kluci.

Finalisté se hostům soustředění předvedli v plné kráse při večerních módních přehlídkách a následných koncertech, konaných na nádvoří a terase Chateau Šanov. Oslavili 83. narozeniny Jiřího Krampola, zpěvem doplnili herečku Báru Mottlovou, zatleskali Martinovi Maxovi, Heidi Janků, Marianovi Vojtkovi, Monice a Pavlovi Trávníčkovým, Anně Julii Slováčkové, Radimovi Flenderovi, Marcele Holanové, zasmáli se vtipům Zuzany Bubílkové a Jiřího Krampola, seznámili se s modelkou Janou Doleželovou, zkušenosti se sociálními sítěmi si vyměnili s influencery Maru Roseckou a Janem Svěcený alias Jenisem z primáckého pořadu Like House.

Spokojený byl také prezident soutěže David Novotný. „Jsem rád, že soustředění splnilo svůj účel. Vše šlo podle plánu a finalisté i hosté si soustředění v Chateau Šanov náležitě užili. Velmi děkuji všem, kteří v této, pro kulturní akce nelehké době, soutěž podporují a klukům děkuji za zodpovědný přístup k přípravě,“ uvedl David Novotný a na závěr pozval všechny přítomné na slavnostní finálový večer, který se koná 27. srpna v Městském divadle Dr. J. Čížka v Náchodě.

Kdo bude v Náchodě usilovat o titul Muž roku 2021? Komu budete držet palce?

 1. Erik Agateljan, profesionální boxer a automechanik, 25 let, Ústí nad Labem,
 2. Lukáš Kučírek, OSVČ finance, 28 let, Havlíčkův Brod
 3. Marek Hloch, voják z povolání, 26 let, Prostějov
 4. Viktor Agateljan, profesionální boxer a vedoucí stavby, 26 let, Ústí nad Labem
 5. Zdeněk Piekarz, ošetřovatel, 26 let, Podbořany
 6. Jiří Perout, konzultant a student, 22 let, Jestřebí u Blanska
 7. Petr Kinský, obchodní zástupce, 29 let, Brno
 8. Lukáš Vyšehrad, student, 25 let, Hradec Králové
 9. Dominik Chabr, vedoucí nákupního oddělení, 27 let, Most
 10. Roman Kunčar, fitness coach, 25 let, Brno
 11. Miroslav Beck, nutriční specialista, 25 let, Nová Paka
 12. Marcel Lacina, kondiční trenér a spolumajitel společnosti, 29 let

Foto: Herminapress, Muž roku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *