Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

MódaZe života

Zpěvačka Aneta Veronika pro spodní prádlo Provoque: Když se potká dokonalost

Ne každý má odvahu stoupnout si před fotografa jen ve spodním prádle. A ruku na srdce, někdo se před něj nepostaví ani plně oblečený. To však není případ zpěvačky Anety Veroniky Horákové. Faktem je, že ona se se svou prvotřídní postavou rozhodně nemá za co stydět, spíš naopak.

Má už za sebou celou řadu focení, tentokrát si však práci s plzeňským fotografem Ivanem Mladenovem pro značku spodního prádla Provoque velmi užívala. „Někdy to sedne více, někdy méně. Teď to byla ta první varianta. Užili jsme si u toho i spoustu legrace, což je vždycky skvělé. Na atmosféře samozřejmě hodně záleží,“ usmívala se sympatická blondýnka, která se pyšní titulem nejprsatější česká zpěvačka. Při pohledu na sexy fotky musí asi každý uznat, že tady se výsledky ankety nemohly trefit lépe. Zkrátka to sedí!

Aneta Veronika momentálně zažívá velmi plodné období. Má za sebou vydání nového videoklipu, plní přední stránky médií. Vedení značky Provoque tak dobře ví, co dělá, když k nafocení nové kolekce sáhlo právě po této hvězdě. „Byla jsem moc potěšená. To prádlo se mi totiž opravdu hodně líbí. Je vyzývavé, ale zároveň zajímavé a originální. Zkrátka přesně takové, jako já,“ směje se Aneta Veronika.

Foto: archiv A. Veroniky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *