Televize Kuki zařazuje od srpna do nabídky stanici Prima STAR HD

Diváci internetové televize Kuki najdou od dnešního dne v přehledu stanic nový přírůstek v podobě tematické stanice Prima STAR HD. Ta se zaměřuje na archivní pořady s důrazem na původní zábavní a dramatickou tvorbu. Kanál bude divákům dostupný v rámci všech tarifů Kuki. Novou stanici v programové nabídce pak během srpna doprovodí promo kanál Stingray CMusic HD určený fanouškům klasické hudby.

„Za 28 let vysílání přinesla Prima českým divákům desítky pořadů, které se dnes řadí mezi ty nejpopulárnější počiny české televizní tvorby. Jsme proto rádi, že můžeme divákům Kuki nabídnout velkou část z nich na jednom místě, a to navíc v HD kvalitě a zvukem Dolby Digital 5.1,“ říká Lukáš Pazourek, marketingový ředitel televize Kuki.

Stanice Prima STAR divákům nabízí to nejlepší z originální produkce stanice Prima. Nabízí nejen bohatou porci nekonečných seriálů v čele s Modrým kódem nebo Rodinnými pouty, ale i oblíbené zábavné pořady jako Nikdo není dokonalý nebo například kultovní Telebazar. Velká pozornost je věnována též programům o vaření, mezi nimiž nechybí Prostřeno, S Italem v kuchyni nebo Božské dorty od Markéty.

Již desátá stanice z rodiny Prima doplňuje další tematické kanály jako Prima COOL, Prima Krimi nebo Prima ZOOM. Diváci Kuki ji mohou automaticky naladit v rámci tarifů Kuki start a Kuki extra, klienti využívající tarify Kuki menší a Kuki větší pak mohou kanál do své programové nabídky zařadit volitelně.

Celý druhý prázdninový měsíc pak novou stanici v programové nabídce doplňuje promo kanál Stingray CMusic HD zaměřený na klasickou hudbu a skladby ze světově známých filmů. Stingray CMusic HD je vysílán v anglickém jazyce a je dostupný v rámci všech tarifů Kuki až do 31. srpna.

Zdroj a foto: Kuki

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.