Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Co ste hasiči: Vrchol nejen pro starostu

V pátek 13. srpna ve 20:20 se mohou diváci televize Nova těšit na šestý díl oblíbeného seriálu Co ste hasiči, už nyní ho ale najdete na Voyo. Seriál se zdá být ideální letní podívanou, všechny dosud odvysílané díly zaznamenaly velký divácký ohlas. Odehrává se ve vesnici Horní, která je zasazena do malebného Ladova kraje. 

V centru děje stojí velitel dobrovolných hasičů, kterého hraje Petr Rychlý. Jeho sokem je starosta obce v podání Václava Kopty, jehož velkou láskou je jeho autokrosová bugina a obrovským snem vítězství na blížících se závodech. Starostovo nadšení ovšem trochu kalí problém s hasičským dozorem během soutěže. Velitel Petr Rychlý má totiž k celé akci silnou averzi a pramalou chuť vyjít starostovi vstříc. Starosta tak jako obvykle hledá způsob, jak vše vyřešit po svém….

Václav Kopta si ale podle svých slov natáčení scén na autokrosové dráze opravdu užil: „Projel jsem se v závodním autě při natáčení scén z autokrosu. To mě moc bavilo, i když jsem řídil jenom malý kousek trati. Šlo o velmi drahé auto, ve kterém bylo všechno jinak, a tak jsem se bál, abych ho nějak nepoškodil.“ 

Na pozadí motoristických událostí se zároveň posouvají i osobní životy hlavních hrdinů. Starosta kvůli oživení manželství zamíří na lekci jógy, velitel hasičů Petr Rychlý si sám v sobě zase ujasňuje svůj skutečný vztah k odstěhované manželce Marii (Nela Boudová) a půvabná veterinářka v podání Jany Bernáškové se sice nejprve svého nového přítele Romana Vojtka snaží utajit, ale později také pořádně otestovat. Co chystá, se dozvíte už teď na Voyo!

Diváci mohou sledovat každou epizodu tohoto seriálu výhradně na Voyo vždy 7 dní před její televizní premiérou. Kdo nestihl epizodu v čase televizního vysílání, může si ji po 24 hodinách po odvysílání v televizi přehrát po dobu 7 dnů na Nova Plus nebo přes červené tlačítko.

Seriál Co ste hasiči každý pátek ve 20:20 hod na TV Nova!

Zdroj a foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *