Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Celebrity

“Noc s hvězdami” na zámku Zahrádky 2021

23. ročník benefičního koncertu „Noc s hvězdami“ na zámku Zahrádky u České Lípy rozezněla opět hudba.  Výtěžek letos dosáhl na částku 20 tisíc korun a je věnován na obnovu této vyhořelé památky.

Jak prozradil pořadatel a zpěvák koncertu Martin France, letos se koncert konal premiérově na přilehlé zámecké zahradě a akce se konala nejenom na podporu této ohněm poničené historické památky, ale především po dlouhém a devastujícím koronavirovém období, na podporu české kultury, českého cestovního ruchu a především potkávání se spoluobčanů nejenom Českolipska mezi sebou.

„Bylo fajn vidět zase lidi pospolu, s úsměvem na tváři a třeba i se sklenkou vína nebo půllitrem piva,“ řekl zpěvák. „Jen doufám, že příští rok jich už zase dorazí o něco více.“

V Zahrádkách vystoupila například ostřílená rockerka Marcela Březinová, malá postavou, ale velká hlasem zpěvačka Magda Malá, zpěvák a skladatel Jarek Šimek, který v současné době boduje snad na všech českých svatbách s hitem Svatební, zpěvák a zároveň člen lídr hudební skupiny Angels a syn legendárního zpěváka Karla Černocha, Marek Černoch, Jarmila Zedníková, která před několika lety prošla soutěží Superstar, čerstvě vystudovaná mladá zpěvačka a zároveň žákyně Marcely Březinové na Mezinárodní hudební konzervatoři v Praze Claudie Kosová a již zmíněný zpěvák, producent a v poslední době opět i herec v bláznivé divadelní komedii „Jsem krásná?“ Martin France, jehož agentura ve spolupráci s obcí Zahrádky benefici uspořádala. Akci moderovali Michaela Doležalová a Vlasta Vébr, kteří po závěrečném songu všech účinkujících s Marcelou Březinovou pozvali diváky již na 24. ročník tohoto letního koncertu na první srpnovou sobotu 6. 8. 2021.

Foto: www.martinproduction.eu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *