Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Zpestřete si pitný režim vizuálně i chuťově!

Zdravý pitný režim vůbec nemusí být nudný! Potvrzuje to i nová limitovaná edice FRUITS od značky SodaStream, která jednoduše zpestří váš pravidelný přísun tekutin. Set tří lahví na vodu v hravém designu s motivem ovoce obsahuje i tipy na ochucení perlivé vody, které potěší oči i chuťové buňky.

Nejen milovníci bublinek si oblíbili značku SodaStream, která je světovou jedničkou ve výrobě perlivé vody. Její opakovaně použitelné lahve ze zdravotně nezávadného plastu bez obsahu BPA ocení každý, komu záleží na pitném režimu i životním prostředí. Novinka v portfoliu – edice FRUITS s motivy šťavnatého ovoce – obsahuje set tří tlaku odolných lahví o objemu 1 litr. Použít je lze při přípravě naperlené vody ve všech výrobnících SodaStream vyjma modelu Crystal a Penguin. Nebo si do nich jednoduše připravit svoji dávku čerstvé vody ochucené kousky ovoce, kterou budete mít po ruce vždy, když potřebujete doplnit tekutiny. Design lahví i recepty na přebalu obsahují oblíbené ovoce – jahody, citróny a ananas – doplněné o zajímavé chuťové kombinace bylinek, koření či dokonce zeleniny. Díky tomu můžete mít na stole každý den jinou, vizuálně i chuťově pestrou kombinaci, kterou si každý může ještě vyladit podle vlastních preferencí.

Doporučená cena limitované edice sady lahví je 399, – Kč.

Tip na citrónové osvěžení od SodaStream
Suroviny:
2 plátky citrónu rozkrojené na polovinu
3 dlouhé plátky okurky
1 plátek zázvoru
4 mátové listy
1 litr perlivé vody

Postup:
Připravte si čerstvě naperlenou vodu ve výrobníku SodaStream a přímo do lahve nebo karafy přidejte všechny ingredience. Servírujte vychlazené, případně s kostkami ledu.

Zdroj a foto: SodaStream

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *