Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Pikniková sezóna vrcholí, užijte si ji, dokud to jde!

Léto je v plném proudu, sluníčko svítí, parky se vybarvují dle tónů piknikových dek a kurýři z Woltu vozí nejen před dveře, ale i mezi zeleň. Obojí se dá zařídit. Stačí jen špendlíkem na mapě zvolit místo v rozvozové oblasti, kde si chcete vaši vysněnou objednávku převzít. Venkovní letní pohodu s vynikajícím občerstvením, přitom bez náročných kulinářských výkonů, si tak můžete užívat v parku, na náplavce, lavičce v centru i vyhlídce nad městem.

Letní nabídka uspokojí snad každého milovníka jídla a pití. Vaše virtuální koše totiž mohou naplnit lehké salátky, čerstvé freshe a smoothie, výživné bowls, veganské pochoutky, šťavnaté masové speciality, sladké dezerty, osvěžující zmrzliny, domácí limonády, ledové kávy, fitness svačinky i smažené pochoutky. To vše může být do 30 minut od objednání u vás.

Místo papírové tašky rovnou plný koš
V Praze navíc Wolt nabízí i zajímavou novinku pro ty, kteří si se skládáním vlastního piknikového menu nechtějí moc lámat hlavu – připravil speciální piknikovou nabídku od vybraných partnerů, kteří zaručeně naladí letní atmosféru na venkovní rodinné oslavě, přátelském setkání i romantické večeři. Mezi „piknikovými” podniky a obchody tak najdete například francouzskou pekárnu PAUL, španělskou restauraci Sabores, virtuální tržiště Greek Market, tradiční Libeřské lahůdky, veganský Chlebíček Store, oblíbený Delmart, Manifesto Market i italské zmrzlinárny GROM, Crème de la Crème či Angelato.

Někteří z partnerů se dokonce postarají i o doručení opravdického proutěného koše a stylové deky – tato alfa a omega správného venkovního posezení vám v balíčku doputuje například ze staročeské kavárny Antique Café. Její speciální pikniková nabídka dále obsahuje namíchaný Aperol Spritz, domácí limonádu a dva obložené chleby. Z kavárny ale kurýři rozváží také svačinový set s croissanty a kávou, snídani pro dva se slaným i sladkých chodem anebo chlebíčkové boxy až pro devět strávníků.

Pokud ale váš piknik bude spíš večerní party než odpolední dýchánek, nepřehlédněte nabídku obchodu Piknik, ten nabízí vyladěné piknikové sety (včetně deky, ledu a pohárků) s víny a pochoutkami na všechny příležitosti. Posedět tak můžete u laškovných, růžových bublinek i u svěžího Sauvignonu nebo elegantní Pálavy. A při podobné příležitosti nezklame ani obchod House Party, ze kterého se vám také dostane příslušného občerstvení i oné potřebné deky.

Ať už tak dáváte přednost spíš pyrenejským tapas, italskému vínu, francouzským delikatesám, řeckému talíři nebo českým chlebíčkům a poctivému pivu, na Wolt se můžete spolehnout, jeho kurýři za vámi dorazí kamkoliv v rozvozové oblasti.

Zdroj a foto: Wolt

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *