Přijďte oslavit konec léta do Levandulového údolí v Chodouni!

Září už sice klepe na dveře, ale léto ještě zdaleka nekončí! Tým Levandulového údolí i na toto období připravil bohatý program a spoustu zážitků pro celou rodinu. Užijte si oslavy 750 let obce Chodouň, v níž se naše BIO levandulové pole nachází, nebo filmovou party s živou hudbou a ochutnejte dobroty z Levandulového údolí či okolních farem.

750 let obce Chodouň – srpna 2021
Výročí 750 let od založení obce Chodouň, to už je pořádný důvod k oslavě! Během soboty 28. srpna se zde můžete těšit na hudební a divadelní představení, ukázky z historie i současného života obce. Bližší informace najdete na www.chodoun.cz.

Pozadu nezůstane ani Levandulové údolí, které symbolicky připíjí na další úspěšné roky Chodouně. Oslav se zúčastní jak nabídkou produktů a občerstvení v centru dění, tak i pestrými aktivitami přímo v BIO levandulových polích, která najdete na území obce. Po celý víkend 28. – 29. 8. na vás čekají levandulové dílny, relaxace, dožínková stezka pro dospělé, minifarma a vodní hrátky pro děti a samozřejmě spousta delikates. Své chuťové pohárky můžete rozmazlovat dobrotami z farem, volných chovů a BIO zahrad, oblíbenými pokrmy z hub nebo slavnostními koláči, vaflemi a palačinkami s čerstvým ovocem.

Filmová party s živou hudbou v Levandulovém údolí – září 2021
Každoroční svátek filmu v Karlových Varech už sice skončil, ale příznivci pohyblivých obrázků nemusí vůbec smutnit. Do Levandulového údolí mohou vyrazit na nefalšovanou filmovou party s živou hudbou. Čekají na ně filmové kvízy a hádanky, procházka s báječnými muži s klikou, vystoupení Kláry Jelínkové a Martina Krče z Divadla Hybernia, filmové menu, drinky Jamese Bonda nebo fotokoutek. V rámci workshopu si můžete vyrobit klobouk podle scény z vašeho oblíbeného filmu. A k tomu všemu vás potěší na těle i duši energie z BIO levandulových polí a vápencových mořích v obklopení nádherných brdských lesů.

Babí léto s nádechem orientu v Levandulovém údolí – 11. – 12. září od 10:00 do 18:00
Certifikovaná lektorka jógy a tance Jana Bagarová Jayanti a tým Levandulového údolí se na vás těší o víkendu 11. – 12. září. Pokud se chcete naučit prvky orientálního tance nebo se v něm zdokonalit a oblíbili jste si marockou, indickou či obecně kuchyni Orientu, máte k tomu ideální příležitost. Čeká na vás také workshop s tvorbou vlastní mandaly a spousta dalších zážitků.

Zdroj a foto: www.levanduloveudoli.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *