Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Proč Voříšek koukal Bubílkové pod sukni?

Věrný svému jménu zavětřil moderátor Karel Voříšek senzaci, když se Zuzana Bubílková objevila na finále soutěže Muž roku 2021 v zelenkavých šatech se širokou sukní.  A nahrála k tomu sama paní Zuzana, která se pyšnila róbou „s příběhem“.

„Tyhle šaty jsme si koupila před dvaceti lety v Americe. A prvně jsme si je vzala v roce 2001, když jsme si se Šimkem šli převzít nějakou cenu. On nesnášel šaty a místo toho, aby mne pochválil, tak jen řekl, že doufá, že než půjdeme na jeviště, tak si zvykne,“ smála se Zuzana Bubílková v zákulisí náchodského divadla.

K vynešení dvacet let starých šatů ji inspirovala móda na karlovarského festivalu. „Když zjistila, že bombou na festivalu ve Varech byly objemné šaty Jitka Čvančarové, neodolala jsme a široké sukně si navlékla také.“

Nutno dodat, že Zuzanu Bubílkovou každý obdivoval. Protože vejít se po dvaceti letech bez problémů do společenských šatů, je opravdu husarský kousek.

Zdroj a foto: Muž roku, Herminapress

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *