Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Ze života

Bonnie Tyler poslala vzkaz pro své české fanoušky

Do příletu Bonnie Tyler do Česka zbývají poslední dny. Velšská zpěvačka už nemůže dočkat svých fanoušků, před které předstoupí ve středu v pražské Lucerně a o den později ve sportovní hale v Příbrami. Ještě než ale dorazí, poslala všem videovzkaz, který naleznete na našich FB stránkách

V červnu oslavila sice sedmdesáté narozeniny, je stále ale plná energie. To je zřejmé i z videa, které Bonnie Tyler natočila pro své české fanoušky.

“Ahoj, tady je Bonnie Tyler. A opravdu se moc těším na své vystoupení v České republice, která jsou opravdu brzy. Přijďte si s námi užít skvělý čas, protože my tam budeme. Vidíme se tam,” vzkazuje všem zpěvačka, která měla původně před svými českými fanoušky předstoupit loni v březnu, kvůli pandemii koronaviru se ale koncerty musely několikrát přesouvat.

Nyní je to ale definitivní a Tyler už ve středu předstoupí před své fanoušky v pražské Lucerně a o den později ve Sportovní hale v Příbrami. A můžete u toho být i vy. Poslední lístky jsou totiž stále v prodeji.

Příbram: https://www.ticketstream.cz/akce/bonnie-tyler-128423
Praha: https://www.ticketstream.cz/akce/bonnie-tyler-128243

Foto: archiv Bonnie Tyler

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *