Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZvířata

Kopanec Terezy Kostkové na odchodnou

Hlavní hrdinku Terezu Kostkovou jako veterinářku Lucii v seriálu Hvězdy nad hlavou čekalo telení krávy. Byla to scéna, která neměla své jasné datum ani čas. Čekalo se, až příroda zavelí. Porod malého telete je autentický a filmaři na něj čekali do poslední chvíle.

Byly to bez nadsázky poslední záběry seriálu Hvězdy nad hlavou, na které se čekalo pěkně dlouho. Natáčení seriálu tvůrci dokončili v říjnu loňského roku, a stále jim chyběla jedna scéna. Porod malého telátka, při kterém veterinářce Lucii nechtěně asistuje i architekt Veselý v podání Romana Zacha. „Kvůli téhle scéně jsme se po měsíci vraceli zpátky do obce Sirá, kde byl statek, a natočili jsme poslední záběry seriálu,“ vzpomíná Roman Zach, který pomáhal u porodu společně s Pavlínou Mourkovou. Tu hlavní práci samozřejmě odvedla veterinářka Lucie, tedy Tereza Kostková. Ta krávy miluje, obzvláště jejich upřímné oči, ale za dobu natáčení si s nimi užila ažaž. A přestože herečka prošla školením od veterinářů, na něco připravena nebyla. Na odezvu, kterou kráva pošle jejím směrem.

„Půl roku jsem s ní točila, už jsem ji znala. Viděla jsem, že ten den byla naštvaná, nechtěla nás tam a já popoháněla celý štáb,“ prozrazuje Kostková svoje setkání se čtyřnohou kolegyní. „Ty krásné laskavé oči se změnily. Přípravy byly dlouhé, já v tom boxu byla sama a za mnou stála kráva. Kamera, připravíme se… – a letěla jsem. Kráva mě nakopla. Bylo to velký, měla jsem podlitiny a boule. Lehce v šoku jsem tam stála, ten záběr si doteď pamatuju.“ Ovšem kdo by si myslel, že herečka odmítne pokračovat v natáčení nebo si alespoň vyžádá pauzu na odpočinek, mýlil by se. Tereza vstala a se slovy: „Já jsem vám to říkala!“ šla okamžitě točit. Žádná pauza, žádné ošetření, jen chtěla záběr rychle natočit, aby se v boxu u krávy zdržovali co nejméně.

Zdroj a foto: FTV Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *