Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

Výjimečná zastavení Vivienne

Něžná postavička jménem Vivienne se u značky Louis Vuitton zjevila jako kouzlem v roce 2018. Původně měla podobu dekoračního předmětu, ale ukázalo se, že je schopna oslnit v jakémkoliv prostředí, přizpůsobit se jakémukoliv stylu i příležitosti. Stala se oblíbeným moderním maskotem módního domu Louis Vuitton.

Rodina Vivienne se nyní rozrůstá o 11 originálních šperkařských kreací. Přívěsky Vivienne vzdávají hold kulturám blízkým značce Louis Vuitton. Tito vzácní světoběžníci neznají žádné limity. Na scénu přichází romantická Vivienne Plum, zdobená poetickými švestkovými květy z růžového zlata, diamanty a červenými lakovanými detaily. V zadní části má jemnou mašličku. Doprovází jí roztomilá Vivienne Panda v podobě chlupatého, černobílého tvora, který miluje čerstvý bambus. Je vyvedená z bílého a žlutého zlata, diamantů, onyxu a lakovaných detailů a je symbolem štěstí, míru a přátelství. Vivienne Hanbok předvádí tradiční korejský vyšívaný kroj Hanbok, zdobený rytým a leštěným růžovým a bílým zlatem, diamanty a výraznými lakovanými detaily. Stejně mocně, ochranitelsky a statečně jako japonský samuraj působí i Vivienne Samurai. Je oděná ve žlutém a bílém zlatě, diamantech, v kombinaci s rudými a černými lakovanými detaily. Zručně třímá katanu, ikonický meč proslulých bojovníků. Seznamte se s Vivienne Surfer, nejatletičtější ze všech. Její sportovní visáž zdobí modré lakované detaily a longboard se signaturou Monogramu LV. Podívejte, kdo je zpět: Vivienne Casino v nové podobě z bílého a žlutého zlata, s platinou, diamanty a lakovanými detaily. Je zdobená srdíčky, píky, kárami a iniciálami LV, v ruce má balíček karet a je přebornicí v blackjacku, pokeru a ruletě.

Úžasná Vivienne Rainbow vyzařuje radost, emoce a naději, to vše díky 154 barevným drahým kamenům v úžasném, odstínovaném pavé osazení. Oslnivá Vivienne Royal má na sobě korunu ze žlutého zlata a diamantů, je oděná v modré, lakované róbě, zdobené liliemi. Motiv vzdává hold pařížskému Place Vendôme – epicentru světového šperkařství a domovu jednoho z nejúžasnějších butiků Louis Vuitton.  Vivienne Petite Malle, plnou života, zdobí žluté a růžové zlato, diamanty a lakované detaily. Vždy má u sebe miniaturní kabelku, jejíž tvar je inspirován původními kufry módního domu Louis Vuitton. Tvář Vivienne Monogram lemují perleťové lístky s rytými motivy plátna Monogramu. Dokonale ladí k jejím očím z vyřezávaného dřeva a třpytivému tělu z růžového zlata s diamanty. Tento kousek elegantně připomíná staletou tradici výroby zavazadel a její odkaz. A nakonec přichází Vivienne Celebration z bílého a žlutého zlata, se 36 barevnými kameny a 124 diamanty. Ne náhodou působí slavnostně, byla totiž speciálně vytvořena na oslavu 200letého výročí narození Louise Vuittona. Mistrovsky kombinuje materiály s tradičním šperkařským uměním.

Každý z těchto rozpustilých maskotů je opředený tajemnou aurou a skrývá malé tajemství: přívěsek totiž můžete snadno proměnit v brož.

Kufr, speciálně navržený pro tyto vzácné maskoty, se otevírá jako truhla pokladů a odkrývá miniaturní svět stupínků, šuplíků, podložek a zrcátek. Unikátní pouzdro na šperky vzdává hold kořenům módního domu a bezpečně chrání každou postavičku Vivienne z limitované edice. Je důkazem dokonalého řemeslného umění značky Louis Vuitton, které mění umění cestování v opravdové umění života.

Zdroj a foto: www.louisvuitton.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *