Klouby umí pořádně potrápit

Sedavé zaměstnání, stres, nedostatek pohybu. Stále více lidí trpí problémy spojenými s hektickým životním stylem. Chybí nám kvalitní odpočinek a psychická rovnováha.

Na problémy s hybností, klouby či kostmi si tak rok od roku stěžuje větší procento populace. Účinnou pomocí může být každodenní pravidelný pohyb a zkvalitnění stravovacích návyků. Podpořit tělo i mysl můžeme také vhodnými doplňky, jako jsou vitamíny, minerály nebo silná probiotika. Právě ta dokážou harmonizovat střevní mikroflóru, která je mimořádně důležitá pro správné trávení a vstřebávání živin, ale i pro imunitu a normální funkce organizmu.

Přípravek Biomilk Ostotonin s nově objeveným, extrémně účinným kmenem Lactobacillus bulgaricus DWT1 navíc pomáhá udržovat normální funkce a pohyblivost kosterního a svalového systému a zubů. Je také vhodnější alternativou pro ty, které trápí trávení laktózy.

Bolí každý pohyb? Na klouby zkuste pravá bulharská probiotika
Vyzkoušejte Biomilk Ostotonin. Udržuje normální funkce a pohyblivost kosterního a svalového systému a zubů. Nově objevený kmen Lactobacillus bulgaricus DWT1 příznivě působí na imunitu a gastrointestinální rovnováhu. Zlepšuje trávení laktózy. Doporučuje se jako doplněk stravy při problémech s pohybovým aparátem. Balení: 60 kapslí, cena: 405 Kč

Zdroj a foto: www.daflorncz.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *