Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Karin Ann vydala novou nahrávku ‘i’m a loser’

Československá zpěvačka Karin Ann, kterou divácké hlasy vyšvihly do prvního místa na cenách Žebřík v kategorii Objev, vydává nový singl a video ‘i’m a loser’.

„Během karantény jsem měla období, kdy jsem byla sklíčená a na sebe velmi tvrdá. Média mě poprvé začala zaznamenávat a já jsem měla pocit, že nejsem pro nic skutečně dost cool, chytrá nebo talentovaná. Místo toho, abych se v tom utápěla, rozhodla jsem se vyjádřit své pocity nahlas, singlem i´m a loser. Řekla jsem si, že možná jsem lúzr, no a co? Myslím si, že mnoho mladých lidí se cítí jako já, a tak vím, že nejsem sama,“ říká k písni Karin Ann.

Videoklip pro ‘i’m a loser’ natočil Michal Kunes kompletně na mobilní telefon, zachycuje tak podstatu generace sociálních sítí a dospívání.

V pouhých 19ti letech si Karin Ann buduje jméno napříč kontinentem i za jeho hranicemi s razantním přístupem k alternativní popové hudbě, která je jak konfrontační, tak citlivá. Nedávno se chopila příležitosti promluvit o právech LGBTQ+ při vystoupení v polské národní televizi. Vystoupení zaznamenalo značný mediální ohlas napříč konzervativní zemí.

Hudební videa Karin Ann podněcující k zamyšlení dosáhla 2 miliony shlédnutí na YouTube, a o jejím talentu již psali The New York Times, MTV, Noctis, Wonderland nebo 1883. Zpěvačka se rovněž objevila na billboardu na Times Square, přímo v srdci New Yorku, a to v rámci kampaně EQUAL společnosti Spotify. Nedávno také odjela turné po Polsku spolu s polskou zpěvačkou Sanah a vydala debutové EP ‘lonely together’, které manifestuje její schopnost překročit hudební hranice a neomezovat se na jeden konkrétní žánr.

 Foto: archiv Karin Ann

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *