Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Pop operní duo LA STRADA uvádí videoklip ke skladbě Amigos Para Siempre 

Od letošního jara se na slovenské hudební scéně objevil ojedinělý úkaz, pop operní duo La Strada. Duo založil milovník italské kultury, operní zpěvák, skladatel, textař a především zakladatel seskupení  tria La Gioia Peter Ďurovec, které po dvanácti letech opustil. 

Na cestu se vydal a síly spojil s bývalým spolužákem z VŠMU, operním zpěvákem Zoltánem Mikó,  který delší dobu působil ve Švýcarsku.  

Tvorba dua La Strada je návratem ke kořenům hudebního stylu light – opera, nejznámější  představitelé jsou Andrea Bocelli, Il Divo, Il Volo, Josh Groban, José Carreras…  

Repertoár La Strada tvoří známé skladby slovenské, české a především světové hudební scény. Texty skladeb v italštině lahodí uchu, síla a krása jejich hlasů Vás přenesou do dechberoucí atmosféry  operních domů. 

Videoklip Amigos Para Siempre (Přátelství) 
V těchto dnech přichází duo La strada s prvním singlem a videoklipem Amigos Para Siempre se  Slovensko-anglicko-španělským textem Petra Ďurovca, Don Blanca a hudby Andrew Lloyd Webbera. 

Zdroj a foto: www.lastrada.sk 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *