Emirates během Expo 2020 nabídne zákazníkům ještě více výhod

Letecká společnost Emirates v průběhu šestiměsíční světové výstavy Expo 2020 v Dubaji nabízí všem cestujícím, kteří míří do Dubaje nebo zde mají zastávku, ještě více výhodných nabídek.

  • S palubním lístkem Emirates mohou zákazníci získat bezplatnou vstupenku do Dubai Frame a vybrat si z exkluzivní nabídky z více než 450 míst v Dubaji a Spojených arabských emirátech
  • Pro cestovatele jsou připravené atraktivní hotelové balíčky nabízející pohodlí pláží, ale také možnosti města nebo dobrodružství na poušti
  • Pro návštěvníky Expo 2020, kteří se musí prokázat negativním PCR testem, jsou při příjezdu do Dubaje připravené tyto testy zdarma

Zákazníci Emirates, kteří se prokáží palubním lístkem, si mohou užít bezplatnou návštěvu Dubai Frame, která patří mezi ikonické stavby města a nabízí panoramatický výhled na starou i novou část Dubaje. Stejně tak mohou cestující využít atraktivní slevy a další výhody u více než 500 maloobchodníků, restaurací a v rámci dalších volnočasových atrakcí. Podrobnosti o nabídkách naleznete zde.

Zákazníci, kteří cestují do Dubaje nebo se zde připojují na své cestě, si mohou jednoduše zarezervovat pobyt v hotelu a prozkoumat tak jedno z nejdynamičtějších měst na světě. Emirates zákazníkům nabízí širokou škálu pobytů v hotelech a apartmánech, celkově se jedná o více než 100 nabídek, které zahrnují možnost 24 hodinového check-inu, snídani zdarma, speciální cenové nabídky výletů a další. Zákazníci si mohou tyto hotelové pobyty zarezervovat prostřednictvím své cestovní kanceláře.

Ať se chystáte navštívit Dubaj sami nebo jako rodina, anebo hledáte odpočinek v uličkách velkoměsta, na pláži nebo toužíte po tom mít zážitek z pouště, v Dubaji se najde pro každého něco i s ohledem na rozpočet.

Dubaj je také tím pravým místem k návštěvě během zimních měsíců. Kromě nepřeberného množství kulturních a sportovních akcí světové úrovně se mohou návštěvníci tohoto města také těšit na světovou výstavu Expo, a to v období od října 2021 do března 2022.

Společnost Emirates, přední partner a oficiální aerolinka Expo 2020 v Dubaji, se těší na to, že si návštěvníci pro své cesty na tuto světovou výstavu vyberou právě Emirates, která v rámci své letecké sítě propojuje více než 120 destinací.

Návštěvníci Expo 2020 starší 18 let by měli být plně očkováni, ti kteří nejsou, by se měli prokázat negativním PCR testem, který není starší více než 72 hodin. Více informací naleznete zde.

Emirates návštěvníkům Expo 2020 nabízí bezplatné provedení PCR testu při příjezdu do Dubaje. Zákazníci, kteří chtějí tuto službu využít, se musí prokázat průkazem Expo 2020, testy se provádí ve speciálně zřízeném testovacím salonku, který se nachází v příletové hale na letišti v Dubaji na Terminálu 3. Bezplatné PCR testování se také provádí v zařízeních, která jsou umístěná vedle areálu výstavy.

Současné speciální nabídky Emirates zahrnují:

  • Vstupenka Emirates Expo Day zdarma: Všichni zákazníci Emirates, kteří navštíví Dubaj nebo budou přes Dubaj cestovat v době konání Expo 2020, mohou získat denní vstupenku na tuto výstavu, a to zcela zdarma, vztahuje se na všechny letenky zarezervované prostřednictvím letecké společnosti. Více informací o této nabídce naleznete zde.
  • Získejte míle navíc: Zákazníci Emirates mají také možnost získat 1 míli Skywards za každou minutu strávenou v Dubaji, a to v období od 1. října 2021 do 31. března 2022. Stávající i noví členové věrnostního programu Emirates Skywards, kteří se do programu zaregistrují do 31. března 2022, mohou tuto nabídku využít na stránkách com a získat tak až 5 tisíc mil navíc. Nabídka se vztahuje na všechny letenky Emirates zakoupené od 1. srpna 2021 do 31. března 2022, tedy pro lety uskutečněné během Expo 2020. Do této nabídky jsou zahrnuty také lety společnosti flydubai operující pod číslem letu Emirates (EK).

S postupným otevíráním mezinárodních hranic a rozvolňováním cestovních omezení se podařilo Emirates obnovit osobní přepravu do více než 120 destinací a v současné době provozuje sedm letů týdně z Prahy do Dubaje a zpět.

Prozkoumejte Dubaj: Od července 2020 obnovila Dubaj za přísných bezpečnostních opatření turistický ruch a zůstává jednou z nejoblíbenějších světových prázdninových destinací na světě. Město je otevřeno pro mezinárodní obchodní i volnočasové návštěvníky. Nabízí od sluncem zalitých pláží či „světových nej“ po pohostinnost nejvyšší třídy a nepřeberné množství volnočasových i adrenalinových aktivit. Město bylo jedním z prvních na světě, které obdrželo certifikát WTTC, což je první globálně platný bezpečnostní a hygienický certifikát udělovaný Světovou radou pro cestování a turismus. Certifikát dokládá komplexnost a účinnost opatření, která Dubaj přijala k zajištění zdraví a bezpečnosti svých návštěvníků.

Bezpečné cestování: Společnost Emirates zavedla řadu opatření na zemi i na palubách svých letadel, aby cestujícím poskytla nejvyšší hygienická a bezpečností standardy. Letecká společnost rovněž uvedla do provozu tzv. bezkontaktní cestu s využitím biometrických technologií a bezdotykového odbavení, které v kombinaci s využitím mezinárodních cestovních pasů IATA Travel Pass usnadňují a zpříjemňují zákazníkům cestování letadlem.

Jistota během cest: Emirates je lídrem v odvětví v zavádění inovativních produktů a služeb, které odrážejí potřeby cestujících v tomto dynamickém období. Společnost neustále posouvá služby pro své zákazníky na vyšší úroveň, nabídla jim ještě delší platnost letenek a štědřejší podmínky v rámci flexibilního rezervačního systému, prodloužila do dalšího oznámení platnost cestovního multirisk pojištění a svým věrným zákazníkům umožnila rovněž prodloužit platnost jejich mil Skywards a členských úrovní.

Cestujícím letecká společnost doporučuje zkontrolovat si před cestou nejnovější vládní opatření týkající se cestovních požadavků cílové destinace. Informace o vstupních požadavcích pro mezinárodní návštěvníky Dubaje naleznete zde.

Zdroj a foto: Emirates

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.