Eva Burešová pustila do světa vlastní diář

Hvězda seriálu Slunečná si pro své fanoušky připravila v pořadí už druhý diář. Ten bude její fanoušky provázet rokem 2022 a je plný hereččina soukromí, unikátních videí a speciálních kreseb.

Eva Burešová si už v dětství vytvářela různé deníčky a diáře. A tak se rozhodla pro své příznivce vytvořit diář, který bude o ní a bude také plný překvapení. „Vždy jsem si svoje diáře vylepšovala, kreslila si tam, dávala fotky. Chtěla jsem, aby byly interaktivní. Kamarádům jsem je dávala, aby mi tam psali vzkazy, a tak mě napadlo, proč právě takový diář neudělat,“ popisuje zrod svého „miminka“ nazvaného O něco blíž. A jako správné dítě mělo i toto své kmotry: Míšu Tomešovou, Lucii Polišenskou a Nikolu Gránskou.

„Nejsou tam žádné profi fotky, všechno jsou to fotky z mého života, selfíčka, fotky s přítelem a se synem. Mám tam i obrázky, co mi poslali fanoušci, a jsou tam také QR kódy, které jsou interaktivní, a když na ně najedete mobilem přes aplikaci, tak se objeví třeba videa, jak jsem začínala na základní škole, jak jsem moderovala.“ O tom, zda taková videa vůbec publikovat, přemýšlela Burešová dlouho, nakonec je v jejím diáři najdete. „Styděla jsme se, ale je to tam. A proč se diář jmenuje O něco blíž? Protože každý měsíc tam je kód, který se otevře v noci před tím, a tam budu dávat aktuální věci, které mě potkají, co mě čeká a tak.“

V diáři uživatelé najdou i antistresové omalovánky, a to během křtu. Toho dne, kdy diář pouštěla do světa, byla Eva Burešová hodně nervózní. A to proto, že tam nebyla v žádné roli, ale za sebe. Velkou oporou jí byli její blízcí, ať už přítel Přemek Forejt, nebo kamarádky a kmotry – Lucie Polišenská, Nikola Gránská a Míša Tomešová.

Zdroj a foto: FTV Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.