Lipánkova parta Mazlíků je zpět!

Veselá parta Mazlíků je zpět! Letos na vás v prodejnách Bambule a Sparkys čeká stylová medvědice Jůlinka de Vanilka, moudrý slon Emil von Lipoš, veselá žirafka Amálka Jahodová, stydlivý medvídek Vilík Smetana a pozor, vrací se ukecaný medvídek panda Tonda Banánů! Zapojte se do druhého ročníku projektu Lipánkova parta Mazlíků a pozvěte veselé kamarády k sobě domů.

Společný projekt mlékárny Madeta a hračkářství Království hraček Bambule a Sparkys, jež propojuje oblíbené dezerty Lipánek a roztomilé plyšové Mazlíky, odstartovala 1. října a potrvá do 31. ledna 2022. V tomto období můžete sbírat nálepky, které najdete pod obaly dezertů Lipánek tradiční MINI a Lipánek tradiční MAXI, přičemž cílem je nasbírat 10 unikátních samolepek s motivy hraček. Jimi pak zaplníte police v kresleném pokojíčku, který je ústředním motivem sběratelského alba. To získáte v prodejnách Království hraček Bambule a Sparkys, nebo si ho jednoduše stáhnete na stránkách www.lipankovaparta.cz.

Celá parta pohromadě
Podle počtu nasbíraných nálepek pak můžete uplatnit slevu na nákup plyšových Mazlíků, přičemž s 5 nálepkami zakoupíte Mazlíka za 199,90 Kč a s 10 jen za 99,90 Kč. Brzy tak můžete mít celou partu pohromadě a zažívat s ní každý den malá i velká dobrodružství! Navíc za album s minimálně 5 samolepkami získáte v prodejnách Království hraček Bambule a Sparkys 15% slevu na další nákup!

Současně i letos budete mít možnost přihlásit se do soutěže o hodnotné ceny. Stačí se přihlásit prostřednictvím online formuláře na webu www.lipankovaparta.cz. Podmínkou pro přihlášení je unikátní soutěžní kód z obalu dezertu Lipánek a číslo účtenky z nákupu v prodejnách Bambule nebo Sparkys. Soutěž probíhá až do 16. ledna 2022 a hraje se o vouchery na nákupy od Madety, Bambule a Sparkys, dárkový koš Chocotopia a vouchery O2 TV na 3 měsíce za 1 Kč měsíčně.

Zdroj a foto: www.lipankovaparta.cz, www.bambule.cz, www.sparkys.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.