Zima už je blízko. Jste připravení na novou lyžařskou sezónu?

Vytáhněte lyžařské sety, oprašte lyžařské brýle a zkontrolujte stav svých lyží a snowboardů. Zima se rychle blíží a jedno z největších lyžařských středisek – Horský resort Dolní Morava – zve na pořádné lyžařské zážitky. Už brzy se otevře nová lyžařská sezóna. Díky modernímu zasněžování se nemusíte obávat nedostatku sněhu. Přijeďte si užít zábavu na sjezdovkách od rána do večera. A pokud potřebujete trénovat, přihlaste se do naší lyžařské školy pod vedením zkušených instruktorů.

Vyberte své zimní zážitky na svazích Dolní Moravy. Garantujeme vám nejen ideální sněhové podmínky a nejmodernější zasněžovací technologii v Česku, ale také lavinu zimních zážitků, zábavy a pohody! Užijte si první stopu. V sobotu a v neděli ráno se v doprovodu instruktora zaříznete do nažehleného manšestru před ostatními lyžaři. S myšlenkou na lyžování můžete vstávat i usínat – na sjezdovce Kamila čtyřikrát v týdnu užijete večerní lyžování pod hvězdami.

Hledáte trochu jiné lyžařské zážitky? Vydejte se zkušeným horským průvodcem ztichlou zasněženou krajinou na skialpech. Veškeré vybavení vám rádi zapůjčí. A pokud vás netradiční procházky okolím chytly, vyrazte s průvodcem na výšlap na sněžnicích. Cíl není jen tak ledajaký – míříme na vrchol Stezky v oblacích. Dopřát si můžete také adrenalin na osvětlené sáňkařské dráze. 2,5 kilometru dlouhý sešup vám připomene dětskou radost z ledové jízdy.

A až si budete chtít odpočinout, užijte si výhled na horské hřebeny ze Stezky v oblacích ozdobené vrstvou mrazu. A cestou zpátky se nezapomeňte stavit v některé z restaurací a dopřát si něco dobrého na zahřátí, zatímco se za okny snášejí k zemi sněhové vločky. Užijte si tu nejlepší zimu na Dolní Moravě.

Zdroj a foto: www.dolnimorava.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.