Dřevostavby střádají do prasátka

Stojíte před stavbou nového domu a obáváte se příliš vysokých účtů? Co se nechat zlákat dřevostavbou, která i přes obecný nárůst cen napříč všemi odvětvími představuje formu úspor a v pomyslném prasátku finanční zásoby významně podporuje?

První výhoda dřevostaveb se v otázce financí projevuje již během jejich výstavby, kdy ušetří peníze za řemeslníky, neboť u montovaných domů vše zaštiťuje jejich dodavatel,“ uvádí Tomáš Veselý, ředitel značky VEXTA DOMY, předního českého výrobce dřevostaveb. Ty největší úspory však bezesporu představuje rychlá a efektivní výstavba.

„V momentě, kdy je připravena základová deska, totiž stačí smontovat přichystané dřevopanely a hrubá stavba bungalovu je hotová za jediný den! Na rozdíl od zděných domů je tak díky této rychlé výstavbě možné se do nového bydlení přestěhovat již za pouhé tři až čtyři měsíce od začátku stavby. To je velké plus pro pokladničky zejména těch, kteří současně platí za bydlení stávající,“ dodává Tomáš Veselý za VEXTA DOMY. Třešničkou na dortu je pak samotný nízkonákladový provoz domu. Díky skvělým přirozeným vlastnostem dřeva totiž stačí na vytápění domu elektrické přímotopy!

Zdroj a foto: www.vextadomy.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.