Soutěžte o vánoční balíčky s Cartoon Network a užijte si prosincový program

Prožijte svátky se svými oblíbenými hrdiny z Cartoon Network. Čekají na vás nové epizody Příšerné pláže, víkendové maratony s Craigem od Potoka, Totální Dramarama: Předškoláci a Mladí Titáni do toho! Záhady s.r.o. vás zvou do zimního kina plný záhad a strašidel a Tom a Jerry se stanou Santovými pomocníky.

Tom a Jerry: Santovi pomocníci
S oblíbeným kocourem a myší bude zima drsná! Tom a Jerry jsou zpět s vánočním speciálem Tom a Jerry: Santovi pomocníci. Jerry vede spokojený život v Santově dílně. Pak se ale v domě objeví Tom, kterého Santova rodina zachránila, a na Severním pólu vypukne veselý zmatek. Dokáže tahle katastrofická dvojice společně zachránit Vánoce a přijít na to, co znamená opravdové přátelství? Pondělí 13. prosince v 16:55, repríza 24. prosince v 16:50

Příšerná pláž 
Diváci Cartoon Network již dobře znají příšerky z Příšerné pláže. Od té doby, co na Iki-Iki přijeli sourozenci Dean a Jan, život na tomto ostrově už nebude nikdy stejný, bude o dost zábavnější! V nových dílech dostanou naše příšerky divokou kartu a zúčastní se hudební soutěže Eurotalent a jejich manažery nebude nikdo jiný než Dean a Jan. V následujícím díle se Mutt dostane za mříže po té, co ho chytí odchytová služba, ale Dean a Jan už mají plán, jak ho osvobodit. Doktor Knutt ve vzteku během hádky zmenší všechny kolem sebe, bohužel  nešťastnou náhodou i sebe. Aby kouzlo zvrátil, musí se dostat do svého doupěte, ale cesta bude vzhledem k jeho současné velikosti velmi dlouhá… Premiéra nových dílů od 6. prosince, Všední dny vždy od 14:55

Víkendy s Craigem, Titány a Dramaramou (Dvouhodinové maratony až do Vánoc)
Fanoušci Craiga od Potoka si přijdou v prosinci na své, první víkend odvysílá Cartoon Network dvakrát dvouhodinový maraton s celkem dvaceti díly, kde si parta připomene oblíbená dobrodružství z druhé a třetí série.

Další víkend se mohou pro změnu těšit fanoušci seriálu Totální Dramarama: Předškoláci. Opět v dvouhodinovém maratonu si v sobotu a neděli připomenou oblíbené díly z druhé řady.

Poslední víkend před Vánocemi na diváky čeká maraton se seriálem Mladí Titáni do toho! Tam na ně mimo jiné čeká kompilace To nejlepší z Titánů, kde uslyší nejdrsnější písně, nejlepší milostné písně, nejlepší písně Beast Boye a Kyborga a uvidí nejlepší taneční párty Titánů nebo největší rivaly ze seriálu.

Každou sobotu a neděli od 10:25

ZIMNÍ KINO SE SCOOBYM
Záhady s.r.o. jsou zpět, aby vám zpříjemnili letošní vánoční svátky. Na obrazovce Cartoon Network se objeví celkem čtyři celovečerní filmy se Scooby-Dooem:

27. prosince | Scooby-Doo a skupina Kiss: Rock’n’Rollová záhada, kde bude oblíbená detektivní parta řešit sérii strašidelných událostí v zábavním parku, kde je všechno KISS.

28. prosince | V Scooby-Doo a upíří legenda zavede pátrání partu až na hudební festival v Austrálii, kde se začala zjevovat tamní starodávná legenda, upír zvaný Yowieho Yahoo. Každého, kdo se vystoupení zúčastní, přemění na upíra.

29. prosince | V Scooby-Doo! Frankenhrůza zdědí Velma zámek, ale při vstupu partu varuje duch, že vyhodí do vzduchu stroj záhad. Záhady s.r.o. musí opět do akce, ale tentokrát je to velmi osobní.

Poslední den v roce na diváky čeká Scooby-Doo a virtuální honička. Když se Scooby-Doo a zbytek party pokusí chytit vira Fantoma, nešťastnou náhodou jsou vtaženi do počítačové hry, která je založena na jejich vlastních dobrodružstvích. Od 27. prosince, vždy v 7:45, repríza v 15:20

Soutěžní otázka: V jakém městečku žijí Victor a Valentino?
a) Monte Cariba
b) Monte Macabre
c) Monte La Casa

Stačí správně odpovědět na naši soutěžní otázku a mít trochu štěstí při losování. Na výhru se může těšit hned 5 výherců.

Správnou odpověď zasílejte na mail soutez@tojesenzace.cz do 12.12.2021. Do předmětu uveďte Vánoce s Cartoon Network. Vyhrává 250., 350., 450., 550. a 650. správná odpověď. Výherce budeme kontaktovat emailem a výhru mu následně zašleme. Řídíme se GDPR a s Vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Zdroj a foto: https://www.cartoonnetwork.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.