Premiéra druhého dílu minisérie Případ Roubal už zítra na Voyo!

Minulý pátek byl na Voyo exkluzivně uveden první díl minisérie Případ Roubal. A okamžitě po své premiéře se suverénně umístil na první příčce sledovanosti na Voyo, kde se drží po celý týden. Už zítra do nabídky Voyo přibude druhý díl, který přinese další zásadní dějové zlomy.

Na povrch vyplouvá další vražda. Vše opět ukazuje na Roubala (Hynek Čermák). Oběť totiž byla svázána identickým způsobem jako pracovníci autoservisu, zavraždění v úvodu prvního dílu. Jenže chybí to hlavní – důkazy a především svědci. Čas nemilosrdně utíká a vážně hrozí, že Roubal bude propuštěn z vazby.

Advokátní koncipientka Daniela (Kamila Trnková) se s pomocí asistenta státní zástupkyně Romana (Vojtěch Vodochodský) vypravuje za Roubalovým synem Viktorem (Vojtěch Hrabák), který předtím odmítl vypovídat. Ten nicméně při neformálním rozhovoru potvrdí to, co začíná všem být čím dál jasnější – jeho otec je nebezpečný psychopat, který se nesmí dostat na svobodu. Viktor také tvrdí, že prozatímní výčet Roubalových zločinů zdaleka není definitivní.

Policie v čele s Jakubem (David Švehlík) a státní zástupkyně Markéta (Dagmar Havlová Veškrnová) se doslova v posledních minutách před Roubalovým propuštěním dostávají k závažnému důkazu, na jehož základě je Roubal bezprostředně po svém propuštění vzat znovu do vazby. Daniela se však ocitá na morálním a etickém rozcestí – může obhajovat člověka, o jehož vině je stále více přesvědčena? 

Stejně, jako další herečtí kolegové, i Kamila Trnková na projektu Případ Roubal vyzdvihuje spolupráci s představitelem titulní role Hynkem Čermákem. „Už dvakrát jsme se měli možnost pracovně potkat, takže se dá říct, že se známe. Ovšem sledovat, jak hraje Roubala, pro mě bylo zcela novým zážitkem. Jeho pojetí postavy je podle mě naprosto fenomenální,“ říká Kamila Trnková a k dalšímu svému hereckému partnerovi Janu Čenskému v roli bezskrupulózního advokáta Hynka, dodává: „Spolupráce s ním byla úžasná. Kromě toho, že je galantní – což jsem tušila a předpokládala – je i hodně zábavný.“

„Když točíte, jak Roubal naturalisticky škrtí tři lidi, odpovídá tomu i atmosféra. Na tom nic hezkého není,“ vzpomíná na natáčení nejtísnivějších scén Hynek Čermák a pokračuje: „Ovšemže jsme přemýšleli nad tím, do jaké míry chce divák vidět skutečnost a věrnou rekonstrukci případu, a do jaké míry máme realitu nějak umělecky ztvárnit. Hledali jsme mez, na které se můžeme pohybovat, aby tam bylo oboje.”

Druhý díl minisérie Případ Roubal exkluzivně na Voyo již zítra, tedy 3. prosince.

Zdroj a foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.