Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Francouzská klasika jak ji neznáte

Málokterý výrobek je tak typickým symbolem francouzské pekařské tradice jako poctivý máslový croissant. V nabídce pekařství PAUL tedy samozřejmě nesmí chybět.

První měsíce nového roku budou ve francouzském pekařství PAUL ve znamení sladkých croissantů. Název křehkého pečiva znamená půlměsíc a odkazuje samozřejmě na jeho původní tvar. Rovný nebo zahnutý, croissant pokaždé chutná skvěle. Zvláště, když k máslovému listovému těstu přidáme něco výjimečného navíc, lahodné vylepšení, které oblíbenou klasiku povýší na luxusní gurmánský zážitek. A na to jsou u PAULa skuteční odborníci.

Croissant s pistáciovým krémem je pokrytý křupavými kousky drcených pistácií a uvnitř skrývá překvapení – lahodný krém, který se vám rozplyne na jazyku.

Croissant s karamelovým krémem překvapí výraznou chutí pražených lískových oříšků zvaných „griliáš“ v kombinaci s lahodným karamelem. Čtvereček jemné čokolády je sladkou tečkou na závěr… nebo na začátek? To je jen na vás.

Croissant s lískooříškovým je bohatě plněný lískooříškovým krémem a ozdobený hoblinkami kvalitní čokolády.

Všechny croissanty PAUL jsou bez palmového tuku. Nevíte, pro který se rozhodnout? Zapomeňte na novoroční předsevzetí a vyzkoušejte všechny! Odměnou vám bude lepší nálada a úsměv široký…jako croissant!

Zdroj a foto: www.paul-cz.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *