Jarní tipy pro péči o prádlo

Příchod jara se v šatníku nemusí projevit pouze nákupem nového oblečení. Se správnou péčí o prádlo lze dodat nový vzhled i starším, ale stále oblíbeným kouskům, a postarat se o to, aby radost dělaly ještě déle. Takovou péči vašemu oblečení poskytnou sušičky s technologií DelicateCare od Electroluxu, které nabízejí i další vlastnosti, které oceníte právě na jaře. Pomohou totiž zničit škodlivé alergeny či pyly na oblečení.

Sušička, která oblečení nezničí, právě naopak
Obavy svěřit své jemné oblečení sušičce jsou stále běžné, u modelů PerfectCare od Electroluxu však naprosto zbytečné. Jejich technologie DelicateCare® totiž upravuje teplotu a pohyb bubnu podle potřeb konkrétních materiálů a umožňuje sušení i při nižších teplotách. Postará se tak o všechno vaše oblečení a materiály, od bavlny přes hedvábí až po vlněné svetry. Vše si zachová svůj tvar, barvy a neztratí svoji funkci. Vaše oblíbené oblečení vám tak vydrží ve skvělém stavu mnohem déle. Technologie DelicateCare® navíc upravuje pohyby bubnu až do jeho úplného zastavení, díky čemuž dokáže zabránit i pomačkání oblečení.

Výjimečná péče o každý kousek
Programy sušiček Electrolux ze série PerfectCare můžete přizpůsobit na míru každému kousku ze svého šatníku, včetně těch nejjemnějších. Bez obav jim můžete svěřit vlnu či hedvábné halenky. S programem na vlnu certifikovaným společností Woolmark jsou výsledky sušení v sušičce srovnatelné se sušením na plocho – a navíc budou méně pomačkané než při sušení na vzduchu.

Speciální program outdoor se postará o funkční oblečení a zaručí zachování jeho vlast-ností, jako je například voděodolnost. Rovněž se není třeba obávat ani o péřové bundy. Znečištěné outdoorové oblečení po vyprání můžete bez obav vložit do sušičky – výsledky jsou i v tomto případě ještě lepší než při sušení na vzduchu. Jarním procházkám, turistice či jinému sportu už tak nestojí v cestě ani jarní déšť či bláto.

Stop alergenům a pylům díky páře
Přestože je jaro v mnoha ohledech příjemným ročním obdobím, alergici však k tomu mají jedno velké „ALE“. Alergeny a pyly ve vzduchu dokážou pořádně znepříjemnit i pěkné jarní dny. Zatímco v domácnosti se jich lze zbavit například čističkami vzduchu, s alergeny, bakteriemi a pyly v textiliích si poradí zase praní s párou. Antialergický program praček ze série PerfectCare od Electroluxu díky vlhké páře a vysoké teplotě odstraní všechny nechtěné částečky, zejména bakterie, alergeny a pyly, a to nejen z oděvů, ale také z ložního prádla či bytových textilií.

Zdroj a foto: http://www.electrolux.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.