Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Bydlení

Nová úroveň luxusu se Silan Suprême

Dopřejte si dotek luxusu každý den díky aviváži Silan Suprême. Společnost HENKEL ČR představuje vylepšenou řadu prémiových aviváží, které si vás získají neodolatelnou vůní. Díky unikátní technologii Douple-Cap se vůně uvolňuje postupně při každém pohybu, takže příjemný svěží pocit vás neopustí během celého dne. Navíc aviváž upoutá také novým obalem se saténovým nádechem.

Dopřejte vašemu oblečení voňavé pohlazení a důkladnou péči se Silan Suprême. Oblíbená řada aviváží nyní přichází s vylepšenou recepturou, která je obohacena o novou technologii, vůni a stylový design se saténovým efektem.

Speciální vůně vytvořené francouzskými parfuméry dokonale provoní celý šatník a nádech romantické Francie pocítíte na každém kroku. Špičková technologie Double-Cap dodá oblečení neodolatelnou svěžest, která vydrží déle než kdykoli předtím. Vůně se totiž začíná postupně uvolňovat v láhvi, následně se rozvíjí při praní i sušení oblečení a naplno se projeví při samotném nošení. Kromě toho obohacené krémové složení Crème-Care pečuje o jemnost vláken oblečení, chrání jejich strukturu a zajišťuje jim tak prvotřídní péči. Díky nové udržitelnější technologii vůně a lepší biologické odbouratelnosti obalu* je Silan Suprême tou správnou volbou nejen pro kvalitu, ale také pro životní prostředí.

Novinka s květinovou lehkostí
Značka Silan Suprême nepřichází jen s vylepšenou technologií, ale také rozšířeným portfoliem o další příjemnou novinku. Aviváž Silan Suprême Pleasure je inspirována lehkostí a květinovou svěžestí. Při nošení oblíbeného oblečení můžete pocítit krémové tóny santalového dřeva v kombinaci s vůní růží a hrušky. Toto neodolatelné spojení příjemně provoní celý šatník a zpestří každý váš krok.

V nabídce Silan Suprême jsou i nadále dostupné tři varianty:
Silan Suprême Romance je se svým romantickým nádechem vhodná pro milovnice květinových vůní. Spojuje v sobě vůni z růžových růží, bílých květů a svěžích ovocných tónů.

Silan Suprême Glamour zaujme příjemnou svěží vůní, která je tvořena směsí ovocných tónů, ušlechtilých dřevitých prvků a pižma.

Silan Suprême Elegance vyniká – jak už říká její název – elegantní vůní, jejíž základ tvoří spojení květin, ovocných tónů a směsí neodolatelných exkluzivních parfémů.

Aviváže Silan Suprême s novou technologií jsou k dispozici ve velikosti 1 200 ml za doporučenou maloobchodní cenu 149 Kč.

* Podle certifikace International Flavors & Fragrances I.F.F. (Nizozemí) B.V. (2021) a Firemních SA

Zdroj a foto: Henkel

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *