Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

❤ ValentýnJídlo a pití

Zima z pohodlí kavárny

Zima ještě neřekla své poslední slovo. Právě proto jen nejlepší se zahřát nejen zvenku teplou čepicí či šálou, ale i zevnitř. Horké Vegan tiramisu caffè latte je k tomu ideální. Navíc si na něm pochutnají i vegani. Pokud vás k tomu ještě „honí mlsná“, ochutnejte broskvový dort s tvarohem. Není zima krásná?

Jahody v zimě – jedině na Valentýna
Amorův šíp doletí za 3,2,1 teď. I kdybyste svátek zamilovaných neslavili, stěží odoláte nabídce kaváren Costa Coffee. Ta si na týden, kdy se slaví svátek sv. Valentýna, pro všechny připravila neodolatelnou nabídku. Už nemusíte vymýšlet, kam svou drahou polovičku, kamarádku, kolegyni nebo maminku vezmete, přijďte a nechte mluvit horký kávový nápoj Caffè latte s tvarohovo-jahodovým dezertem za vás a užívejte si společných chvil a kavárenského šumu.

Není mléko, jako mléko
Potravinové alergie mohou zkomplikovat život, ale nezabrání vám v tom, abyste si v Costa Coffee vychutnali šálek kávy tak, jak jste zvyklí. Kávu s „mlékem“ si můžete v kavárně objednat i v případě, že nemůžete konzumovat běžné kravské mléko. Kromě plnotučného a nízkotučného kravského mléka baristé umí připravit kávový nápoj i z rostlinných alternativ. Na své si tedy přijdou úplně všichni. Jaké rostlinné alternativě mléka dáváte přednost vy? Na výběr máte hned z několika možností. Řetězec Costa Coffee měl původně ve své nabídce pouze sójové “mléko”, ale již druhým rokem nabízí i mandlovou, kokosovou a ovesnou variantu. Kokosový nápoj se pyšní výraznou chutí a je ze všech rostlinných nápojů nejhustší. Tuku ale obsahuje více, než ostatní rostlinné nápoje, přičemž má méně bílkovin. Mandlový nápoj má lehce oříškovou chuť a s kávou si rozumí. Je nízkokalorické a obsahuje antioxidanty, draslík, vápník a vitamín E. U zákazníků patří k velmi oblíbeným. Ovesná alternativa je neutrální až lehce nasládlé chuti. I tato varianta se výborně chodí na doladění kávového nápoje a baristé s ním rádi pracují. Svojí strukturou je kravskému mléku asi nejpodobnější.

3v1 to je Vegan tiramisu caffè latte
Je libo káva a dezert? A vše vegan? V tom případě ochutnejte Vegan tiramisu caffè latte. Silné espresso ochucené voňavým sirupem připomínající italský dezert, napěněné mléko, které je vlastně rostlinnou alternativou a kopec vegan šlehačky vysoký jak Alpy. I s rostlinnými alternativami mléka jde kouzlit a baristé v Costa Coffee vám to rádi předvedou. Vzhledově oproti mléčné pěně z kravského mléka nepoznáte rozdíl, chuťově budete příjemně překvapeni. Vybírat můžete z nabídky: ovesný, sójový, mandlový nebo kokosový nápoj.

Kávu si musíte umět užít
Ranní káva objednaná a co k ní? Ať si dáte silné espresso nebo našlehané cappuccino, do 11 hodin můžete využít snídaňovou nabídku tří mini skořicových šneků s oříšky za zvýhodněnou cenu. Odpolední návštěvu kavárny zpříjemní svěží broskvový dort s tvarohem. Cheesecake se smetanovým základem, proložený silnými plátky broskví vás rozhodně nezklame a naladí na vidinu teplejších dní.

Zdroj a foto: www.costa-coffee.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *