Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Kosmetika

Objevte rozjasňující novinky řady Anti-Age Global

Povzbuďte a rozjasněte vaši pleť s novinkami z ikonické řady Anti-Age Global a zároveň bojujte i proti známkám stárnutí.

Novinky Rozjasňující Emulze s OF30 Rozjasňující kúra v ampulkách obsahují kromě extraktu z pupenů šeříku, který hloubkově regeneruje buněčnou strukturu, nově také tzv. zářivý nektar z ořechu Tagua. Kombinace výtažku z pupenů rostlin a rozjasňujícího nektaru snižuje syntézu melaninu spojenou s výskytem pigmentových skvrn a navrací kožním buňkám jas a regeneraci od jádra až k povrchu. Rozjasňující emulze navíc od prvního použití chrání pleť před UVA a UVB zářením. Rozjasňující kúra se používá 35 dní večer místo séra a hedvábná textura každé ampulky pleť hloubkově vyživí.

Nově je celá řada balena s ještě větším ohledem na přírodu – bez plastů a za použití o 41 % méně papírového kartonu, který navíc pochází z plánované výsadby lesů s certifikací FSC.

Zdroj a foto: www.yves-rocher.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *