Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Bydlení

Probuďte pokojovky ze zimního spánku 

V březnu se neprobouzí jen zahrada, ale i interiérové rostliny, které přečkaly zimu pěkně v teplíčku u kamen. To ale ještě neznamená, že jim nic nechybí. Právě naopak. Rozespalé pokojovky mají hlad a žízeň.

Přihnojíme je kompostem nebo ještě lépe organickým hnojivem weiki, které kromě kvalitního kompostu obsahuje i kvašené slepičince bohaté na fosfor. To, aby nám pokojovky později krásně kvetly a listy měly sytě zelenou barvu.

Je také čas zvýšit zálivku. Víčko probiotik weiki pro pokojovky v konvičce odstáté vody pomůže se vstřebáním nově dodaných živin a povzbuzením vitality. Některé stísněné rostliny bude potřeba přestěhovat do většího.

I po přesazení pomohou probiotika, který výrazně zmírní stres ze stěhování a podpoří tvorbu kořenů. V březnu je také nejlepší doba na nákup nebo přesazení orchidejí. Nejlepší je přesadit je hned, jakmile se vytvoří nové kořenové špičky na výhonech.

Probiotika weiki pro pokojové rostliny: 245 Kč
Sypké organické hnojivo weiki 2,75 kg: 189 Kč

Zdroj a foto: www.weiki.bio

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *