Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Nechte svůj hlas být slyšet s limitovanou edicí Absolut voices

Hlas má moc utvářet společnost, ve které žijeme. Třepotá se ve vzduchu, rezonuje, má sílu rozhýbat předměty i lidi. Může být zvukem štěstí i změny. Proslulá švédská značka Absolut již od svého vzniku věří ve svět, kde jsou oslavováni ti, kteří se nebojí kreativně a odvážně vyjádřit své pravé já a ti, kdo nejsou dostatečně slyšet dostanou svůj prostor. V rámci každoročně uváděných limitovaných edicí, zosobňující základní přesvědčení značky o tom, že svět se stane lepším místem, když se společnost spojí navzdory vzájemným rozdílům, uvádí na trh novou limitovanou edici vodky Absolut Voices. Zářivě modrá láhev s unikátním designem šířících se zvukových vln je připomínkou spojených hlasů lidí ze všech koutů planety, které by měly být slyšet na cestě za otevřenějším světem. Láhev, tvořená z 80 % z recyklovaného skla, je v České republice k dostání v limitovaném počtu 500 kusů.

Novinka Absolut Voices oslavuje průkopníky, kteří se nebojí rozvířit hladinu ve svém oboru a povzbuzuje lidi, aby se spojili napříč všemi společenskými vrstvami a získali tak nové perspektivy, nápady i nadhled, které posílí pokrok ve společnosti a přinesou nezapomenutelné a inspirativní chvíle. Limitovaná edice je oslavou těchto „tvůrců vln“ a také mocnou připomínkou toho, jak sblížení lidí ze všech oblastí života může posílit jednoduché myšlenky lásky, jednoty a sounáležitosti, aby se staly něčím velkolepějším, co přesahuje jejich nejužší okruh.

Prémiová láhev Absolut Voices safírově modré barvy obsahuje působivých 80 % recyklovaného skla, což je dosud nejvyšší procento u značky, a to především díky vysoké míře recyklace ve Švédsku. Každá láhev je opatřena vlastním medailonem v jedné ze čtyř zářivých barev a je ozdobena plastickým designem rozbíhajících se zvukových kruhů. Uvnitř je ukryta ikonická švédská vodka, vyrobená výhradně z přírodních složek z jižního Švédska. Každá kapka vody a každé zrnko pšenice pochází z jednoho zdroje, jedné vesnice a jedné komunity. Na rozdíl od některých jiných vodek neobsahuje žádný přidaný cukr. Má bohatou, komplexní a měkkou chuť s výrazným charakterem žita, po němž následuje náznak sušeného ovoce a lékořice.

Oslava rozmanitých a odlišných názorů byla vždy v DNA společnosti Absolut, celosvětově druhé nejprodávanější značky mezi prémiovými vodkami. Od podpory mezinárodních umělců a aktivistů v 80. letech 20. století, až po dlouhodobou podporu komunity LGBTQ+. Absolut byl vždy inspirován myšlenkou propojení společnosti bez ohledu na rozdíly, sdílení dobra a vzájemného posílení, v rámci kterého se svět stává lepším místem, a ve stejném duchu se nese celá limitovaná edice Absolut Voices. Nezáleží na tom, kde nebo s kým na světě propojujete svůj život, vždy můžete najít dokonalé spojení skrze Absolut.

ABSOLUT VOICES, 40 %, 0,7 L, Cena: 459 Kč

K dostání na www.rohlik.cz, nebo na e-shopu www.prestigeselection.cz

Zdroj a foto: Absolut

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *