Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

KosmetikaZábava

Prima LOVE slaví už 11. narozeniny na eventu DERMACOL LOVE DAY

Kanál Prima LOVE již tradičně slaví na Mezinárodní den žen (8. března) své narozeniny.  Lásku, Osudy, Vztahy a Emoce přináší na obrazovkách i mimo ně už jedenáct let. Třetí  nejstarší tematický kanál skupiny Prima si pro své divačky připravil k oslavě narozenin oblíbený seriálový hit Zoufalé manželky. Po dvouleté pauze se zároveň chystá oslavit své  narozeniny na eventu DERMACOL LOVE DAY. Ten se počtvrté uskuteční na 1. máje v pražské Grébovce. 

„Jsme rádi, že Prima LOVE i po jedenácti letech baví české divačky. K letošním narozeninám jim nadělíme velmi známý a úspěšný seriál Zoufalé manželky, který je přenese na bohaté americké předměstí. Věříme, že s nimi stráví příjemné jarní večery,“  říká Roman Mrázek, programový ředitel skupiny Prima. 

Zmíněný seriál Zoufalé manželky vystřídá na obrazovkách 11. března historickou ságu  Tudorovci, kterou kanál nabízel od začátku února. Bílé plaňkové ploty, perfektně upravené dvorky a výstavní domky na bohatém americkém předměstí skrývají mnohdy pohnuté  

osudy. Být slušně postavenou ženou v domácnosti v téhle čtvrti totiž není taková výhra,  jak by se mohlo zdát. A ani předražené šaty, brunche s kamarádkami, honosné party a příjemní sexy muži nezmění to, že tyhle ženy jsou tu zkrátka často zoufalé. 

Prima LOVE je historicky třetím kanálem Primy. Jméno kanálu LOVE vzniklo ze zkratky  vytvořené slovy: Láska, Osudy, Vztahy, Emoce. Kanál byl v době svého vzniku zaměřen  na všechny ženy, které se chtějí bavit při sledování těch nejlepších seriálů, pořadů a filmů, a to v časech, které jsou pro ně co nejkomfortnější. 

Kanál Prima LOVE se letos opět chystá narozeniny oslavit na eventu DERMACOL LOVE DAY,  který se bude po dvouleté pauze konat tradičně 1. máje. Pražská Grébovka se znovu promění  v ten nejzamilovanější prostor se spoustou aktivit v duchu lásky, krásy a zábavy. Návštěvníci si  budou moci užít den plný hýčkání za doprovodu svých drahých poloviček i těch nejmenších.  Těšit se mohou samozřejmě na známé tváře televize Prima v čele s moderátory Evou Hecko  Perkausovou a Petrem Vágnerem. Již čtvrtý ročník této oblíbené akce pořádá primácká agentura Solootions. 

„Těší nás, že letos eventovou sezonu opět zahájíme jednou z našich již tradičních akcí, která  vždy přilákala tisíce návštěvníků. Doufáme, že nádherné prostředí a jedinečný program připra vený pro všechny cílové skupiny opět nabídne všem účastníkům neopakovatelný zážitek z toho nejzamilovanějšího dne v roce,“ říká Aleš Pýcha, marketingový ředitel skupiny Prima  a agentury Solootions. 

V programu, který se letos rozšíří i do spodní části Havlíčkových sadů, kde bude druhé pódium, nebudou chybět koncerty, mimo jiné třeba Dary Rolins, ale ani módní přehlídky,  workshopy, zkrášlovací procedury nebo různé tipy poradenství nejen pro ženy. Připravena  bude i velká interaktivní zóna Prima LOVE plná nejrůznějších aktivit. V rámci kontinuální  spolupráce proběhnou na místě prostřednictvím projektu Prima SVĚT i workshopy a charitativní tombola nadace BeCharity, jejichž výtěžek poputuje na dobrou věc. 

„Všechny návštěvníky srdečně zveme na další ročník DERMACOL LOVE DAY do pražské  Grébovky. Pro dámy máme v plánu krásné líčení, například ikonickou neslíbatelnou rtěnkou 16H Lip Colour, která je na 1. máje k polibkům pod kvetoucí strom tou nejlepší volbou. Děti  rozveselíme barevnými pudry na vlasy a pro ty trochu zralejší je přichystané lakování nehtů  

novými trendy barvičkami, pleťové poradenství a prezentace nových parfémů. V rámci akce  pokřtíme další produkt z edice LOVE DAY – po parfému, který je od uvedení na trh před dvěma  lety naším nejprodávanějším, jsme tentokrát připravili sprchový krém se stejnou vůní,“ uvádí  Věra Komárová, ředitelka a spolumajitelka rodinné firmy Dermacol.  

Jako mediální partner akce nemůže chybět oblíbený časopis Glanc. Ten ve spolupráci se znač kou E.daniely návštěvníkům nabídne módní show na hlavní stagi a módní poradenství na svém  stánku. Na stánku Kondice poradí trenérka a výživová poradkyně Alena Vídeňská, jaké cviky  zabírají na problematické ženské partie – a rovnou nabídne možnost si zacvičit. Řešit bude i populární přerušovaný půst: pro koho se hodí, a pro koho ne? K dispozici bude i pro všechny  otázky návštěvníků ohledně zdravého životního stylu. Klidnější program s tradičními worksho py origami nebo jarními omalovánkami pro malé i velké bude připraven na stánku časopisu  Kreativ. Zasloužený odpočinek pak všem dopřeje chill out zóna Glanc a Kreativ.  

Dospělým návštěvníkům akce bude představena také laboratoř Světa bez kouře, která se s využitím moderních technologií zaměřuje na osvětu o škodlivosti cigaretového kouře. Průvodcem laboratoří je virtuální popularizátor vědy profesor Dohořel. V laboratoři bude  možné vyzkoušet si brýle s virtuální realitou a interaktivním kvízem. 

Vstup na DERMACOL LOVE DAY je jako vždy zdarma pro všechny návštěvníky. Opět si však  mohou zakoupit speciální tašku Dermacol, díky které se mohou nechat nalíčit, nechat si nalakovat nehty, a navíc si odnést dárky v minimální hodnotě 600 Kč! Tašku je možné zakoupit od 8. března přes GoOut, Ticketportal nebo Slevomat.  

Akce se koná pod záštitou starostky MČ Praha 2, Ing. Alexandry Udženija. 

Zdroj a foto: Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *