Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Přivítejte jaro s lahodnými víny!

Jaro se blíží mílovými kroky, a tak je na čase schovat zimní bundy do skříně, šatníku odlehčit a užívat si prodlužujících se dnů, do kterých se pomalu ale jistě vkrádají hřejivé sluneční paprsky. Pro milovníky vína je navíc nejvyšší čas vyměnit těžká červená vína za lehčí, která jsou s nadcházejícím ročním obdobím neodmyslitelně spojená. A že nevíte, jak se na jaro správně naladit? Vsaďte na naše tipy a přivítejte ho s víny i heart, jak se sluší a patří!

Popusťte uzdu fantazii
Jaro volá po výzdobě bytu přírodními dekoracemi. A všichni víme, že květin není nikdy dost! Pokud byste se kromě aranžování květin do vázy nebo květináče chtěli pustit do něčeho, co vyžaduje větší zručnost, můžete zkusit například pletení jarního věnce. Slaměný či proutěný korpus, živé nebo umělé květiny? A co ozdoby v podobě barevných stužek? Ať už budete vyrábět s kamarádkou nebo maminkou, nezapomeňte příjemnou aktivitu doplnit lahví výtečného vína.

NÁŠ TIP: Chvíle tvořivého odpočinku perfektně doladí víno i heart Riesling, které svými zlatavými odlesky připomíná tolik očekávané paprsky jarního slunce. V chuti je ovocné, šťavnaté s vyváženým poměrem cukru a kyselinky. Doporučená maloobchodní cena je 129 Kč. Zakoupíte například na www.osobnivinoteka.cz.

Dopřejte si dámskou jízdu
Jak lépe oslavit příchod jara než v podobě setkání s kamarádkami, u kterého se skvěle pobavíte? Během pochmurných zimních dnů nebylo na malou party na zahradě či terase ani pomyšlení. Jaro nám ale k oslavám dává spoustu důvodů! Okamžiky smíchu a dobré nálady můžete doplnit třeba zkrášlovacími rituály. K dokonalosti chybí už jen lahodné víno, díky kterému zapomenete na všechny každodenní starosti a budete si plnými doušky vychutnávat bezchybné momenty s přáteli.

NÁŠ TIP: Bílé víno i heart Pinot Grigio dodá šmrnc každému nespoutanému okamžiku. Díky ovocnému charakteru, vůni jablek, broskví a středně plné chuti si vás během prvních jarních dní zaručeně získá. Doporučená maloobchodní cena je 129 Kč.  Zakoupíte například na www.osobnivinoteka.cz.

Odpoledne s nejlepší kamarádkou
Pokud před velkým mejdanem dáváte přednost něčemu méně divokému, i poklidné posezení třeba jen v přítomnosti nejbližší kamarádky může mít něco do sebe. Nezáleží na tom, jestli se chystáte uspořádat si dámský večer po náročném pracovním dni nebo se rozhodnete strávit společné chvíle během prosluněného víkendového odpoledne. Kromě oblíbených dobrot byste ale rozhodně neměly vynechat ani lahev výtečného bílého vína, díky níž konečně pocítíte hřejivou jarní atmosféru.

NÁŠ TIP: Skvělým společníkem vítání jara je víno i heart Sauvignon Blanc, které svou vůní připomíná čerstvě posekanou louku. Díky své typické ovocné chuti doplněné o voňavé tóny angreštu a broskve je pro klidné posezení s kamarádkou na zahradě jako stvořené. Doporučená maloobchodní cena je 129 Kč.  Zakoupíte například na www.osobnivinoteka.cz.

Růžové není nikdy dost
Při chystání pohoštění na holčičí radovánky nezapomínejte na kamarádky, které patří mezi milovnice romantiky a při žádné příležitosti nepohrdnou sklenkou dobrého růžového vína. Kouzelné jaro nás překvapuje na každém kroku a probouzející se příroda, první teplejší dny a lahodné růžové potěšení vytváří kombinaci, kterou si mrknutím oka musí zamilovat zkrátka každý.

NÁŠ TIP: Růžové víno i heart Rosé zaujme svou starorůžovou barvou, střední viskozitou, vůní lesního ovoce a sladkých jahod. Ovocná chuť okouzlí každého, kdo se rád oddává romantickému snění. Doporučená maloobchodní cena je 129 Kč.  Zakoupíte například na www.osobnivinoteka.cz.

Vychutnejte si chvíli pro sebe
Už dlouho cítíte, že se potřebujete zastavit a načerpat novou energii? Příchod příjemných jarních dnů si můžete užít i v klidu a v tichosti. Najděte si chvíli, která bude patřit jen a jen vám. Sedněte si na terasu, otevřete si oblíbenou knihu, jejíž přečtení už dlouho odkládáte, a nalejte si k tomu sklenku skvělého bílého vína. Nasajte kouzlo okamžiku, začtěte se do příběhu a nechte se unášet klidem a nekončící pohodou, která přichází pomalými krůčky stejně tak, jako teplý jarní vánek.

NÁŠ TIP: Tyto vzácné momenty se bez dobrého vína neobejdou. Bílé víno i heart Chardonnay se zlatavými odlesky vás nadchne svou exotickou vůní s nádechem tropického ovoce, ve kterém převládají tóny broskví a ananasu. Doporučená maloobchodní cena je 129 Kč.  Zakoupíte například na www.osobnivinoteka.cz.

Zdroj a foto: víne i heart

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *