Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Bydlení

Jako doma u Alfonse Muchy

Jedinečné frézované kazety v secesním stylu a působivý bílý lak… To jsou poznávací znamení dveří VEKRA Interier QUADRIO, které svým elegantním vzhledem hravě vykouzlí romantickou atmosféru časů dávno minulých.

„Interiérové dveře QUADRIO vynikají nejen svým designem v klasickém stylu, ale i praktickými vlastnostmi. Jsou opatřeny kvalitním akrylátovým lakem v některém ze dvou odstínů bílé, který jim díky speciálnímu zpracování propůjčuje nejen honosný vzhled, ale i mechanickou odolnost a stálost barvy. Navíc vždy preferujeme matný lak, který minimalizuje ulpívání otisků prstů,“ uvádí Pavel Hajný, manažer interiérových dveří značky VEKRA.

Charakteristické jsou u dveří QUADRIO jejich plné či prosklené kazety s možností výběru ze široké škály ornamentálních skel, které navozují atmosféru secesní vily z počátku minulého století. Originalitu dveřím navíc dodávají ručně broušené fazety a profilované zasklívací lišty, které vytváří pohledově dojem orámování skleněné výplně. S dveřmi QUADRIO se tak můžete stát pomyslným cestovatelem v čase a alespoň ve své fantazii se přenést se do doby Alfonse Muchy pokaždé, když vezmete za kliku.

Zdroj a foto: www.vekra.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *