Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Zelené secret menu v Starbucks

Duben přináší do kaváren Starbucks jedinečnou novinku v podobě tajného nápoje. Nenechte si ujít jedinečné secret menu v podobě Matcha Tea Coconut Latte.

Pokud ještě neznáte zelený čaj matcha, teď je nejlepší čas jej ochutnat. Tradiční japonský nápoj matcha překvapí nejen zajímavou barvou, ale také jedinečnou chutí. Chuť čaje matcha je unikátní a vynikající v kombinaci s mlékem, mléčnými alternativami i sirupy.

Takzvané secret menu je hitem mezi fanoušky Starbucks. Letošní rok není žádnou výjimkou a během dubna si tak ve všech kavárnách Starbucks můžete vychutnat jedinečné Matcha Tea Coconut Latte. Tento 100% veganský nápoj je kombinací čaje matcha, kokosového nápoje a sladkých tónů vanilkového a kokosového sirupu, završenou lahodnou veganskou šlehačkou. Může být podáván také v ledové verzi pro všechny, kteří upřednostňují studené nápoje.

Starbucks se zbarvuje zeleně i v případě ochrany životního prostředí a pomoci můžete i vy. Pokud si svůj nápoj necháte připravit do vlastního hrníčku nebo tumbleru, ušetříte 10 Kč z ceny nápoje a také přispějete k menší zátěži přírody. Pokud ještě nemáte svůj tumbler nebo cold cup, určitě si vyberete z aktuální limitované nabídky ve Starbucks, ve které naleznete designové šálky a termosky, znovu použitelné sklenice, ale i láhve, které udrží teplotu vašeho nápoje, ať už se chcete zahřát nebo osvěžit. Udělejte si radost například tumblerem, který je díky dvěma víčkům (na pevné uzavření i s brčkem) ideální pro všechny příležitosti, vyberte si ze série jedinečných cold cupů či doplňte svou domácí sbírku hrníčků.

Zdroj a foto: Starbucks

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *