Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

Přivolejte jaro zářivými barvami s doplňky MOA Paris

Nastal čas odložit těžké kabáty a naladit se na jásavou notu nejbarevnějšího ročního období. V prodejnách MOA Paris najdete vše, co potřebujete pro svůj dokonalý jarní styl.

S originálními doplňky MOA Paris můžete rozkvést do těch nejpestřejších barev a propůjčit tak svému vzhledu lehkost a svěžest. Ať už hledáte praktickou kabelku pro každodenní nošení, elegantní šperk, nebo výstřední doplněk na oslavu, v prodejnách MOA Paris si zaručeně vyberete, navíc za mimořádně příznivou cenu. Přesvědčte se, že francouzská móda je dostupná pro všechny ženy bez rozdílu, a přivítejte jaro v outfitu dotaženém k dokonalosti.

Prodejny MOA Paris najdete v obchodních centrech Westfield Chodov Praha a Galerie Vaňkovka Brno. Obě nabízejí celou paletu doplňků od bižuterie, přes šátky, šály a klobouky až po pásky a kabelky. Neotřelé barevné a materiálové kombinace se pojí s promyšleným designem a kvalitním zpracováním, vyberou si milovnice dřeva i kovu, zářivých odstínů i střízlivé klasiky. Připravena je i speciální kolekce pro nejmenší slečny.

Zdroj a foto: MOA Paris

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *