Objevte půvab golfu i jedinečnou krásu Valašska

Přemýšlíte, kde si dopřát hezkých pár dnů dovolené a jak spojit relaxaci s pohybem? Vydejte se na Valašsko do Velkých Karlovic. V Resortu Valachy si můžete vyzkoušet golf a další sportovní aktivity, a přitom si vychutnávat krásy Beskyd.

„Golf byl donedávna považován za drahý sport a také nedostupný běžné populaci kvůli povinnosti mít tzv. zelenou kartu. Dnes se naopak čím dál víc prosazuje jako skvělá zábava pro každého. Výhod má tenhle sport mnoho – trávíte čas na čerstvém vzduchu přirozeným pohybem, trénujete motoriku, soustředíte se na odpaly, a přitom dokonale zapomenete na stres a starosti všedních dnů,“ říká Martina Žáčková z Resortu Valachy. Právě tady se rozhodli přiblížit krásy golfové hry co nejširšímu počtu návštěvníků v rámci nového zábavného programu Golf pro každého, který je v rámci tuzemských hřišť zcela výjimečný.

Hurá na green!
Rozhodnete-li se program Golf pro každého na zdejším Golfovém hřišti Horal vyzkoušet, určitě nečekejte standardní lekci s trenérem. „Čeká vás procházka po golfovém hřišti, kde si vyzkoušíte hru na jamku i odpaly. Běžně hřiště takovou jednorázovou možnost seznámení s golfem nenabízejí, na hřiště mívají vstup jen hráči s takzvanou zelenou kartou nebo ti, kteří si platí lekce s instruktorem. Důležité také je, že je to aktivita s individuální péčí – perfektní třeba pro páry nebo celou rodinu včetně dětí, a probíhá zábavnou, nenásilnou formou,“ upozorňuje Martina Žáčková s tím, že zahrát si na devítijamkovém Golfovém hřišti Horal uprostřed neporušené přírody s kouzelnou kulisou valašských dřevěnic a lesů je skutečně nezapomenutelný zážitek.

A ještě jedna zajímavost – se zimou program Golf pro každého zdaleka nekončí. Když se zhorší počasí, můžete si golf vyzkoušet v prostorách golfového klubu, kde si s instruktorem vyzkoušíte odpalování, puttování (hru na jamky) i golfový simulátor, vše se zapůjčením vybavení (hole, míčky).

Co ještě podniknout: Vydejte se na výlety do překrásné beskydské přírody – třeba s holemi nordic walking, které v Resortu Valachy svým hostům bezplatně půjčují.

Resort Valachy ve Velkých Karlovicích na Valašsku zahrnuje komplex hotelů Lanterna, Horal a Galik se dvěma wellness centry a devítijamkovým Golfovým hřištěm Horal, umístěných v malebném údolí Léskové, kousek od hranic se Slovenskem. Jedním z největších lákadel Resortu Valachy je Wellness Horal, trojice krytých termálních bazénů se slanou vodou vyhřívaných až na 28 °C a bohaté zázemí pro další odpočinek: plavecký, dětský a zábavně relaxační bazén s jeskyní, divokou řekou, hydromasážními lavicemi, tryskami a bubblery a wellness svět se saunami, párou, tepidariem, venkovním i vnitřním whirlpoolem, saunovými rituály i s bohatou nabídkou exotických masáží.

Zdroj a foto: www.valachy.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *