Potěšte svou maminku doplňkem z MOA Paris

Nezáleží na tom, jestli pořídíte velký dar, či úplnou maličkost. Vybírejte s láskou, a v prodejnách MOA Paris zaručeně najdete to pravé.

Francouzská rafinovanost je trefou do černého, ať už si vaše maminka potrpí na elegantní, romantický, nebo sportovní styl. V prodejnách MOA Paris najdete šperky, šátky, pásky a nepřeberné množství dalších doplňků. Co třeba kabelka v něžných květinových barvách, která rozjasní každý den? Nebo přívěsek, který bude připomínat vaši lásku při každém pohledu?  Pokud si nevíte rady s výběrem, pořiďte dárkový voucher a nechte obdarovanou, ať si z široké nabídky vybere podle svého vkusu.

MOA Paris sází na nápaditost designu i barev a originální kombinaci prvků pro všechny možné příležitosti. Přesvědčte se na vlastní oči, že francouzskou eleganci můžete získat i za velmi příznivou cenu.

 Od 2. do 8. května bude navíc ve všech prodejnách probíhat speciální akce. Pokud nakoupíte tři produkty, ten nejlevnější z nich dostanete zdarma.

Prodejny MOA Paris najdete v obchodních centrech Westfield Chodov Praha a Galerie Vaňkovka Brno. Obě nabízejí celou paletu doplňků od bižuterie, přes šátky, sluneční brýle a klobouky až po pásky a kabelky. Neotřelé barevné a materiálové kombinace se pojí s promyšleným designem a kvalitním zpracováním, vyberou si milovnice dřeva, kovu i pestrých odstínů.

Ceny: šátek: 350,-, brýle: 350,-, kabelka: 1080,-

Foto: archiv Moa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.