Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Kosmetika

Orlane: Jaký parfém je pro vás ten pravý?

Některé ženy mají jednoduchou volbu. Jsou dlouhé roky věrné své vůni, kterou nalezly na první pokus. Jiné stále dokola hledají tu jedinou, která by jim udělala radost a slušela. Pokud patříte k věčným hledačkám, máme pro vás tipy, jak jedinečnou vůni najít a zamilovat se na dlouhou dobu.

Odborníci se shodují v tom, že vůně by měla být jedním ze signifikantních prvků ženy. Klasik dokonce tvrdí, že vůně by měla v místnosti zůstat jako elektrizující vzpomínka i nějako dobu poté, co žena místnost opustí. Jako prchavá připomínka toho, jaká krása společnost opustila. Podle průzkumu webmd.com si dokonce muži pamatují vůni své první lásky, případně jsou schopni rozeznat tu, kterou používá jejich žena. O tom, že následně přesně takovou pořizují svým milenkám, netřeba mluvit, to by bylo k jinému tématu.

Podle odborníků existuje na světě asi dvacet nejoblíbenějších parfémů, které si ženy kupují stále dokola, jsou jim věrné. Pak ale stovky těch sezónních. Proč tomu tak je? Pokud totiž používáte přes zimu těžší parfém, s dřevitým podtónem, je jasné, že v létě budete hledat lehčí vůni, jiskřivou a svěží. Což ovšem neznamená, že byste měla tu nově objevenou používat navždy. Naopak je možno letní a zimní vůni střídat, a i tak si vytvořit smyslový podpis, díky kterému budete ve společnosti snadno rozpoznatelná. Pachový podpis a vůně emocí je to, co rozhoduje při výběru partnera, přijímacím pohovoru atd. Čichové smysly jsou přímo spjaty s amygdalou – tedy mozkovým centrem, které okamžitě vyhodnotí, zda je vám člověk milý, či nikoli. Koncentrace vonných složek parfému pak má vliv na to, jak je žena vnímána. Důležité také je vybírat si parfém podle množství vonných složek v přípravku obsažených – právě to totiž dělí přípravky na parfém, toaletní vodu, parfémovanou vodu…

Pokud hledáte svůj vysněný parfém, dokonalý podpis, který vám bude slušet, vyzkoušejte jedinečné parfémy značky Orlane. Esenci francouzského šarmu si zamilujete.

BE21 EdT 100 ml/2550 Kč
Ikonické produkty B21 Extraordinaire propůjčily svůj název elegantní dámské parfémované vodě BE21. Tato smyslná a provokativní orientální vůně v sobě snoubí sladkou broskev se skořicí a kardamomem. Srdce parfému je tvořeno květinovým buketem a dřeviny v základu vás přenesou do Orientu.

Složení:
Hlava: broskev, kardamom, skořice
Srdce: květ pistácie, ylang-ylang, iris
Základ: kašmír, otočník, vanilka, santalové dřevo, tonka

Eau d´Orlane 100 ml/1790 Kč
Toaletní voda Eau d´Orlane je lehká, svěží a jiskřivá. Je ideálním způsobem pro prodloužení letní nálady. Kompozici otvírají svěží a jiskřivé tóny citrusů. Srdce je květinové s důrazem na jasmín. V základu naleznete překvapivou harmonii cedru a vetiveru.

Složení:
Hlava: citrón, mandarinka, verbena, hořký pomeranč
Srdce: jasmín, brambořík, rezeda
Základ: vetiver, pačuli, cedr

Použití parfémů i parfémovaných vod: Podle potřeby nanášejte na pulzující části těla, jako jsou například krk, vnitřní strany zápěstí nebo loktů.

Foto: archiv Orlane

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *