Polda se rozloučil na sněhu a v plné sestavě

Poslední díl krimiseriálu Polda zavede hlavní hrdiny na dovolenou, kde jim ovšem ani sníh, ani volno nezabrání dělat svou práci. Začnou tak vyšetřovat smrt aktivisty, kterého našli pod rolbou. Navíc mají poldové Matásek a Polívka posilu v podobě navrátivšího se Igora Orozoviče.

Poslední díl seriálu Polda byl pro všechny herce za odměnu a víc dovolená než práce. protagonisté se tak sešli v Jizerských horách a nechyběl ani Igor Ozorovič coby Andrej Křížek, který se na skok do příběhu vrátil. „Je to zajímavé, protože jsem tu dlouho nebyl, a vůbec nevím, co se s mou postavou odehrálo. Od Davida Matáska se tak dozvídám, co moje postava vlastně dělá. Že jsem se třeba vrátil ke svojí dcerce a ženě, Elizavetě Maximové, proto jsem tady,“ prozrazuje Igor Orozovič, který natáčení opustil a místo něj naskočil právě Vladimír Polívka. Ten si mimochodem natáčení užil na snowboardu, ve kterém je hodně dobrý. „Já na něm jezdil závodně, takže i dnes se svezu a mám kolem tohoto sportu hodně kamarádů. Nejvíc jsem jezdil v pubertě a na horách to mám moc rád,“ pochvaloval si mrazivé natáčení herec.

Ovšem nejvíc na svahu kraloval David Matásek coby Michal Bříza. Ten dostal retro výbavu i oblečení. „Jak jinak. Vypadalo to, jako kdyby to bylo půjčené z muzea sportu,“ směje se Polda a dodává, že lyže mu nejsou cizí. „Rozhodně se ale lépe cítím na běžkách než sjezdovkách. Naštěstí jsme nesjížděli žádnou černou sjezdovku. Nebylo to nic dramatického.“

Vyřešenou vraždou i dokonalou jízdou tak byla poslední série Poldy uzavřena, i když konec zůstal tak trochu otevřený. „Nějak by se to mělo uzavřít. Myslím si, že to neskončilo. Fišar v podání Ondry Pavelky řekne Janičce, tedy Táně: „To by byl tým!“ A otočí se na Juniora, Břízu i Křížka. Tak nevím. Uvidíme…“ přemýšlí David Matásek.

Foto: archiv TV Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.