Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

SoutěžZábava

Soutěžte s námi o poukazy na audioknihy z Audioteka.cz

SOUTĚŽ UKONČENA!!! Poukaz na audioknihy vyhrává: Josef J., Žďár nad Sázavou a Nikola K., Sychrov. Výhercům gratulujeme!

Audioknihy jsou ideálním společníkem na léto. Nezaberou místo v kufru, a přitom vás i vaši rodinu zabaví při dlouhých cestách, opalování na pláži i odpočinku na hotelovém pokoji. Právě teď je na největší platformě s audioknihami v Česku Audioteka pořídíte až s 60% slevou, a to v rámci akce „Červen měsíc audioknih“. Pro dva z vás máme navíc od Audioteky poukaz v hodnotě 500 Kč na nákup titulů dle vašeho výběru.

Každý červnový týden nabídne Audioteka zhruba čtyři desítky příběhů, které budou k dostání za zvýhodněnou jednotnou cenu. V řadě případů tak ušetříte i více než polovinu původní ceny. K dostání přitom jsou bestsellery napříč žánry od detektivek a thrillerů, přes sci-fi a fantasy po společenské romány, faktografická díla a publicistiku. I na dovolené můžete díky audioknihám pracovat na svém seberozvoji. Děti potěší pohádky od klasiky po modernější tvorbu. Ale pozor, výběr děl v rámci akce se vždy ve čtvrtek mění, takže raději sledujte web audioteka.cz průběžně. Akce končí 30. 6. 2022.

Pokud si chcete být jisti, že vám zpracování konkrétního titulu bude vyhovovat, můžete si před zakoupením poslechnout ukázku, která je k dispozici zdarma.

K poslechu zakoupených titulů slouží snadno ovladatelná aplikace Audioteka, která má řadu užitečných funkcí. Patří k nim zrychlování zvuku, posouvání příběhu po časové ose nebo podpora Apple Car Play i Android Auto. Milovníci moderní techniky ocení vychytávky, jako je ovládání přes hodinky Apple Watch nebo s podporou Alexa. Audioknihy si můžete stáhnout i ve formátu mp3 a poslouchat je offline.

Chtěli byste získat voucher v hodnotě 500 Kč na nákup audioknih dle vašeho výběru, a to z kompletního katalogu Audioteky, který čítá více než 7 000 titulů? Pak se zapojte do naší soutěže. Na výhru se mohou těšit dva z vás.

Jednotná cena titulů zařazených platformou Audioteka do letošní akce „Červen měsíc audioknih“ je:
a) 149 Kč/ kus
b) 179 Kč/kus
c) 200 Kč/kus

Správnou odpověď na soutěžní otázku i další informace o akci najdete na www.audioteka.cz.

Správnou odpověď zasílejte na mail soutez@tojesenzace.cz do 19.6.2022. Do předmětu uveďte Červen měsíc audioknih. Vyhrává 250. a 350. správná odpověď. Výherce budeme kontaktovat emailem a výhru mu následně zašleme. Řídíme se GDPR a s Vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Zdroj a foto: www.audioteka.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *