Nová účinnější receptura pracích gelů Tierra Verde

Čisté prádlo bez rizikových látek, minimální vliv na zdraví i přírodu – ekologické praní nabízí benefity, které jsou stále žádanější. Společnost TIERRA VERDE zvýšila účinnost svých pracích gelů z mýdlových ořechů s přírodními silicemi. Díky nové receptuře se vyrovnají konvenčním přípravkům. Přitom obsahují 99 % přírodních složek a vynikají nejmenší možnou ekologickou stopu.

„Prací gely perou efektivněji díky navýšenému podílu přírodních tenzidů a extraktu z mýdlových ořechů.“ přiblížila technoložka výroby společnosti TIERRA VERDE Daniela Horká přínosy inovované receptury.

TIERRA VERDE si zakládá na čistém složení svých produktů. Všechny vylepšené prací gely splňují kritéria prestižního certifikátu Ecogarantie. Neobsahují ropné deriváty, chlór, syntetické parfémy a barviva ani živočišné složky. V přírodě se snadno odbourávají a jsou vhodné i pro nejmenší děti a osoby s citlivou pokožkou.

Gely jsou součástí tříkrokového systému eko praní (skvrny, praní, máchání). Poradí si s praním běžně znečistěného barevného a černého prádla. Zákazníci si mohou vybírat ze tří vůní, které gelům dodávají přírodní silice, nově v biokvalitě:

BIO levandule – oblíbená klasika, ideální pro dětské prádlo včetně látkových plen: Prací gel z mýdlových ořechů s BIO levandulovou silicí (lahev 1 lCena: 179,90 Kč
BIO pomeranč – sladká vůně pro dobrou náladu a pozitivní mysl: Prací gel z mýdlových ořechů s BIO pomerančovou silicí (lahev 1 l) Cena: 179,90 Kč
BIO vavřín kubébový – výrazná citrusová vůně, osvěží a povzbudí: Prací gel z mýdlových ořechů s BIO silicí vavřínu kubébového (lahev 1 l) Cena: 179,90 Kč

TIERRA VERDE se dlouhodobě snaží minimalizovat obalové materiály. Gely jsou koncentrované, jeden litr vystačí až na 33 pracích dávek a zákazníky potěší také nízkou cenou za prací dávku. Lze je zakoupit i zcela bez obalu v síti více než 300 zero waste stáčíren v Česku a na Slovensku.

Zdroj a foto: www.tierraverde.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *