Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Rozjetá pražská parta, Mužketýr Vincent Navrátil, Johny Depp versus Amber Heard a nové díly Ordinace. Voyo představuje svou letní nabídku

Voyo na léto pro své předplatitele přichystalo širokou a pestrou škálu titulů. Nabídne premiérové díly oblíbené Ordinace v růžové zahradě 2, novou řadu Mužketýrů, unikátní projekt z prostředí metropole Praha – den & noc, kultovní ságu Hunger Games, strhující minisérie inspirované skutečnými zločiny, dokument Johnny vs. Amber: Od lásky k nenávisti, i bohatý výběr animované zábavy pro děti.

Vůbec poprvé v sedmnáctileté historii seriálu se letos příznivci Ordinace v růžové zahradě 2 budou setkávat se svými oblíbenými hrdiny z kamenické nemocnice i během července a srpna. Každý čtvrtek bude na Voyo uveden premiérový díl. Od 4. července bude každý všední den na Voyo ke zhlédnutí nový díl hrané reality show s názvem Praha – den & noc. Unikátní formát, jehož specifičnost spočívá mimo jiné v obsazení: všechny účinkující postavy ztvárňují neherci a vše, co v seriálu diváci uvidí, se odehrává dle zjednodušeného schématického scénáře. O prázdninách se v pokračování seriálu, který se na Voyo stal hitem loňského léta, vydají na další výpravu také neohrožení Mužketýři. Trojice kamarádů Marcel (Vincent Navrátil), Kristián (Ondřej Kubina) a Petr (Alexej Kolva) bude i v druhé řadě řešit problémy s láskou a vztahy i problémy s rodiči. Tentokrát v prázdninovém letovisku na břehu přehrady, které přímo svádí k tomu, užít si vedle nerušeného odpočinku také romantickou letní lásku.

Voyo v létě nabídne svým předplatitelům také celou řadu atraktivních filmových titulů: Ke zhlédnutí bude čtyřdílná filmová série Hunger Games s Jennifer Lawrence v hlavní roli, romantická letní komedie s Vicou Kerekes Snoubenec, nebo milenec?, česká gangsterská komedie Ubal a zmiz s Matoušem Rumlem, Martinem Hofmannem a Markem Lamborou a před gangstery budou muset nočním Berlínem prchat i hrdinové komedie Night life: Na tahu.

Detailní informace o manželství, rozvodu i následném ostře sledovaném soudním procesu mezi Johnny Deppem a Amber Heard přinese unikátní celovečerní dokument Johnny vs. Amber: Od lásky k nenávisti, dlouhou a neopakovatelnou kariéru hvězdy česko-slovenské hiphopové scény rappera Patrika Rytmuse Vrbovského mapuje film  Rytmus: Tempos, strhující dokumentární minisérie Legendární první dámy představí šestici ikonických prvních dam USA. Kouzla i nástrahy dobrodružné výpravy party přátel za rybolovem do Norska odhalí dokument Svéráz českého rybolovu.

Milovníci seriálů inspirovaných skutečnými událostmi by si neměli nechat ujít čtyřdílnou dramatickou minisérii Útok v Salisbury. Seriál je rekonstrukcí autentického případu z roku 2018, kdy se dva ruští agenti pokusili otrávit paralytickou látkou Novičok Sergeje Skripala, někdejšího agenta ruské tajné služby GRU a jeho dceru Julii. Útok vyvolal mezinárodní skandál a později  vyšlo najevo, že dvojice agentů, která za atentátem stála, měla na svědomí i útok na český muniční sklad ve Vrběticích v roce 2014. Děj dánské minisérie Případ: Ponorka  pojednává  o případu vraždy, který otřásl veřejností v roce 2017. Mladá novinářka Kim Wallová nastoupila na palubu malé ponorky Nautilus s konstruktérem Peterem Madsenem, který následně nahlásil její zmizení. Později policie v moři našla části těla pohřešované novinářky. Napětí slibuje také skandinávská seriálová adaptace Zaslepení, v níž je zkoušce vystavena profesní etika mladé novinářky, jež musí vést boj o informace s nejmocnějšími finančníky v zemi. O záhadném zmizení několika studentek a učitelky za bílého dne na přelomu 19. a 20. století pojednává šestidílná australská minisérie Piknik na Hanging Rock.

Pořádnou porci zábavy si na Voyo užijí v létě i děti: Ti nejmenší mohou začít poznávat svět pomocí zábavných říkanek a písniček se sourozenci z městečka CoComelon. Vzdělávací seriál bude na Voyo vůbec poprvé uveden v českém jazyce. Pětice malých dinosaurů se vydá na svou první dobrodružnou výpravu v americkém animovaném snímku Země dinosaurů. Tlapková patrola se na Voyo vrací už v páté sérii populárního amerického animovaného seriálu a šestice neohrožených záchranářských psů v ní bude opět chránit obyvatele pobřežního městečka. Tučňáci z Madagaskaru se ve stejnojmenném seriálu musí postavit na odpor proti králi Jelimánovi, neúnavnému narušiteli pořádku v zoo, ve které všichni společně musí žít.  A svůj domov musí před útoky nepřátel v seriálu Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví chránit také panda Po, ze kterého se stal už legendární dračí bojovník. Čož ovšem neznamená, že si občas nenajde se svými přáteli čas na občasné lumpárny.

Foto: archiv Voyo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *