Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

MódaSport

SPRANDI Take Care Day s CCC Klubem

Klub CCC čeká na všechny milovníky trendů a skvělých příležitostí. Každý nákup je dalším krokem k novým možnostem a atraktivním slevám. Nakupujte, zvyšujte úroveň a užívejte si jedinečné výhody přizpůsobené vašim módním potřebám.

V úterý 28. června 2022 se v Praze na Malé Straně uskutečnilo sportovní a wellness odpoledne SPRANDI Take Care Day. Zajímavou akci s příjemnou atmosférou připravila značky SPRANDI, která se primárně zaměřuje na sportovní obuv pro muže a ženy. Spadá do portfolia jedné z největších obuvnických firem ve střední Evropě.

V kouzelném prostředí zahrady Hartigovského paláce si hosté vychutnali chvíle plné relaxu a seznámili se také s novinkami z kolekce SPRANDI classic. Atraktivní akci si nenechali ujít zástupci médií a přední influenceři, například Natálie Kotková, Eva Dubovická, Eliška Matějková, Michaela Živnůstková, Lucie Janotová, Šárka Štursová, Tereza Švehlová, Veronika Tazlerová, Luboš Kulíšek nebo Jan Hrdlička. Nechyběli zde ani členové Klubu CCC.

Klub CCC je skvělou volbou pro všechny milovníky trendů a zajímavých příležitostí. Momentálně má klub v České republice přes milion členů. Je také jedinečnou módní komunitou plnou inspirace a trendů. Klub CCC nabízí nejen nákupy za nejlepší ceny, ale také nezapomenutelné zážitky, mezi které patří mimo jiné právě účast na speciálních členských akcích.

Pro každého znamená péče o sebe sama něco jiného. Značka Sprandi ctí diverzitu a individualitu, zároveň zdůrazňuje, abychom v moderní uspěchané době nezapomínali na odpočinek a dbali o své psychické i fyzické zdraví. V tomto duchu nabídl SPRANDI Take Care Day lekci jógy na čerstvém vzduchu pod vedením lektorky Barbary Skuherské, zakladatelky unikátního konceptu butikového jógového studia Namastery. Následoval workshop výroby aromaterapeutických vykuřovadel s Hankou z Anemone, vlastní výrobky si hosté mohli odnést s sebou domů. Milovníci jógy se mohli během prosluněného odpoledne občerstvit ovocnými šťávami Fruitisimo.

Po aktivním programu si návštěvníci navíc mohli prohlédnout a vyzkoušet obuv z portfolia značky SPRANDI, i kousky z kolekce SPRANDI classic, v jejíž letní kampani září herci Kyle MacLachlan, Finn Wolfhard a supermodelka Amber Valletta.

VÍCE INFORMACÍCH O CCC KLUBU SE DOZVÍTE NA WEBU https://ccc.eu/cz/klub-ccc  NEBO V MOBILNÍ APLIKACI.

Foto: Roman Nguyen ( CCC )
Video: Vojtech Sysel ( CCC

Production: @mconsulting.cz & @cccshoesbags

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *