Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pitíZábava

Užijte si letní měsíce společně s Klasáčkem

Letní měsíce, teplo a především prázdniny. Snad nejoblíbenější roční období každého dítěte. A jak nejlépe naložit s volným časem? Klasáček si pro vás připravil hned několik tipů. Zajímavé výlety za krásami naší země, kde můžete v rámci tajenky soutěžit o drobné ceny. Baví vás stříhat, vybarvovat a různě doplňovat? S pracovními listy si užijete spoustu legrace. Nebo se ve vás skrývá kutil a rádi tvoříte rukama? Pak zcela jistě oceníte zajímavé fotonávody. A aby vám během toho všeho nezačalo kručet v břiše, připravil si pro vás Klasáček mnoho videoreceptů z kvalitních potravin. 

Společné výlety s rodinou jsou přesně tím, na co všichni s láskou ještě dlouhé roky vzpomínají. Užít si den ve společnosti těch nejbližších lze považovat za to nejkrásnější, co nás může potkat.

Klasáček si pro vás připravil 28 zajímavých tipů na výlet s tajenkou. Vyrazit můžete s rodiči, blízkými, kamarády nebo třeba spolužáky. Hrad Cimburk, putování údolím řeky Doubravy, výlet k tisíc let starému dubu do Peruce nebo třeba návštěva medvědích bratrů v Berouně.

U jednotlivých výletů najdete přehledný popis trasy, plno informací o všem, co kolem sebe po cestě uvidíte, a navíc na vás čeká tajenka a soutěž o drobné ceny. Stačí si jen vybrat, kam společně s Klasáčkem vyrazíte.

Klasáček si poradí i za nevlídného počasí
Během léta se jistě najdou chvíle, kdy nebudete vědět, jak nejlépe naložit s časem například z důvodu špatného počasí. A na to samozřejmě Klasáček myslel. Konkrétně zábavnou hrou, při které se navíc dozvíte mnoho zajímavého o kvalitních potravinách. Na webových stránkách Akademie kvality v sekci Pospolu u stolu naleznete pracovní listy. Stříhání, vybarvování, doplňování… s pracovními listy zabavíte nejen sebe, ale také třeba své kamarády, rodiče či například sourozence. Zároveň se zábavnou formou dozvíte mnoho zajímavého o kvalitních potravinách.

Pokud v sobě spatřujete kutila a rádi doma pomáháte s výzdobou a dekoracemi, nebo chcete udělat radost mamince či babičce ručně vyrobeným dárkem, podívejte se na fotonávody. Klasáček přináší celou řadu inspirací, které by se vám mohly hodit. Potřebné pomůcky a suroviny jsou vždy zvoleny s ohledem na roční období a jsou snadno dostupné. U některých bude třeba požádat o pomoc rodiče nebo někoho dospělého.

Na webu Akademie kvality najdete také mnoho tipů v podobě videoreceptů s kvalitními surovinami v hlavní roli. Recepty jsou jednoduché, a navíc se dozvíte mnoho zajímavostí o ingrediencích, ze kterých jsou pokrmy připraveny. Inspirujte se tipem na zajímavou svačinu či večeři. Na nic nečekejte a pusťte se společně s Klasáčkem do vaření.

Zdroj a foto: https://www.akademiekvality.cz/pospolu-u-stolu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *