Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityJídlo a pitíZábava

MIRAI představují vlastní menu

Unikátní menu vytvořené populární skupinou MIRAI představí letos síť restaurací rychlé obsluhy McDonald’s. Krom kombinace klasických produktů si kapela pro své fanoušky a zákazníky řetězce nachystala i jednu opravdovou specialitu.

O tom že jsou chuťové pohárky skupiny vytříbené stejně jako jejich hudební dovednosti, svědčí i složení jejich menu. Základem MIRAI menu je Big Mac, k němu samozřejmě nechybí porce hranolek, dvě nuggetky, dva kusy šťavnatých stripsů, sladkokyselá omáčka a na zapití osvěžující Coca-Cola. Nesmí chybět ani sladká tečka na závěr, která je opravdovou specialitou. Tvoří ji totiž lahodná zmrzlina McSundae s posypkou z lotus sušenek a s karamelovou polevou. Restaurace McDonald’s patří mezi oblíbené zastávky kapely během jejich cest na koncerty, speciální MIRAI menu je tak výběrem jejich nejoblíbenějších produktů. Fanoušci mají navíc v rámci spolupráce možnost získat vstupenky na zářijové koncerty kapely v O2 aréně, které jsou již téměř vyprodané.

Spolupráce mezi MIRAI a McDonald’s je v Čechách vůbec prvním takovým počinem v rámci světového fenoménu Famous Order, kdy pro své fanoušky a zákazníky tohoto řetězce vytvořili speciální menu popkulturní hvězdy jako Mariah Carey, Travis Scott, BTS, Saweetie a další.

Zdroj a foto: McDonald’s

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *