Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Cestování

Připravte se na jakoukoliv cestu se sadami kufrů

Milujete cestování? Pak je pro vás odolný a stylový kufr naprostou nezbytností. Připravte se na dlouhé i krátké výlety a nenechte se zaskočit neodolatelnými nabídkami. Pořiďte si cestovní sadu kufrů a vydejte se na cesty připravení na všechny okolnosti.

Značka Wittchen má ve své nabídce sady kufrů pro každého. Stačí si zvolit styl a design, který je vám blízký. Vyberte si například čtyřdílnou sadu z pevného polykarbonátu, která pojme oblečení na mnoho dní a poslouží i do kabiny letadla. Vsaďte na kolekci Aluminium Line, která vydrží téměř cokoliv, a navíc je nadčasově krásná. Užijte si cestování s hravými barevnými motivy, díky kterým svůj kufr nikde nepřehlédnete. Nebo propadněte oblým liniím velkého kufru a kosmetické tašky z odolného polykarbonátu. Užijte si radost z cestování a přijďte si vybrat svůj kufr do jednoho z pěti obchodů Wittchen v Praze (Arkády Pankrác, Centrum Černý Most, Metropole Zličín, Atrium Flora, Galerie Harfa) a v Brně (Galerie Vaňkovka) nebo do online e-shopu na www.wittchen.cz.

Zdroj a foto: Wittchen

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *